CFNM - Podstawowa zasada Dominacji Pani nad niewolnikiem

,
CFNM - Clothed Female Naked Male

Czyli po polsku - Pani w ubraniu, niewolnik nago...
Dla wielu osób praktykujących Femdoredlilly_in_latex_by_daveayerstdavi_20090610_1041373846m, jest to podstawowa zasada dominacji, podkreślająca przewagę Kobiety nad uległym. Niedostępna Pani, poprzez swój ubiór, daje niewolnikowi wyraźnie do zrozumienia, kto w takim układzie rządzi i kto decyduje o tym, w jakim kierunku prowadzone będą szkolenia niewolnika. Obnażony sługa, czuje wówczas na ogół dyskomfort psychiczny, gdy świadomy swych niedoskonałości, zmuszony jest pokazać się w stroju Adama przed swoją Panią.

Oczywiście zasada ta może być różnie interpretowana i w różnoraki sposób wprowadzana w praktykę, co zależne jest przede wszystkim od charakteru relacji pomiędzy Panią, a niewolnikiem. Wiadomo, że jeżeli BDSM i Femdom, praktykowane są w stałym związku partnerskim, to do obowiązków niewolnika należy zaspokajanie swojej Pani, a wówczas naturalną koleją rzeczy jest, że są chwile, kiedy niewolnikowi dane jest widzieć swą Boginię w pełnej krasie...

Inaczej jest jednak, gdy niewolnicza służba, realizowana jest podczas sesji odbywających się w Gabinetach Dominacji, bądź teź w innych wyznaczonych przez Dominę miejscach i w takim układzie, Pani już na wstępie zaznacza, że podczas spotkań, nie ma mowy nawet o jakimkolwiek kontakcie intymnym pomiędzy Dominą, a Jej sługą. Wówczas Pani na ogół ubrana jest podczas sesji w sposób wyjątkowo działający na wyobraźnię niewolnika. Strój do Dominacji podkreśla atuty Pani, często jest zresztą bardzo skąpy, ale miejsca intymne, są zawsze odpowiednio zakryte, tak, aby znajdowały się poza zasięgiem wzroku niewolnika. Nagość Pani, staje się dla Jej podwładnego sferą nieosiągalną.

Czy zawsze?

To już zależy od indywidualnych czynników kształtujących relacje Femdom. Czasami bywa tak, że jedynym odstępstwem od opisywanej tutaj reguły, są momenty, gdy realizowane są podczas sesji elementy Dominacji Toaletowej. Chociaż też nie zawsze... Niektóre Dominy dbają o to, by niewolnik miał zasłonięte oczy, bądź też w inny sposób uniemożliwiają poddanemu odbiór bodźców za pomocą wzroku. W innych przypadkach, może być tak, że długa, wierna i oddana, pełna bólu, cierpienia i wyrzeczeń, służba niewolnika, może zostać kiedyś wynagrodzona tym, że dostąpi on kiedyś tej uroczystej chwili i ujrzy wdzięki swej Pani w całej okazałości. Czy jednak taki moment kiedykolwiek nastąpi, tego niewolnik na ogół nie potrafi przewidzieć.

CFNM w praktyce

Taką formę poniżania, stosować można na wiele różnych sposobów. Nie każdy ma skłonności do ekshibicjonizmu i często już sam moment obnażenia się przed obliczem Pani, stanowić może dla niewolnika pewną barierę wstydu, którą musi on w sobie przełamać, aby sprostać wymaganiom Dominy. Zazwyczaj jednak, wyuzdane i perwersyjne zachcianki Kobiety Władczej, stawiają uległemu wysoko zawieszoną poprzeczkę, a charakter służby, często dopuszcza bardzo wymyślne i poniżające formy zadań.

I tak, często stosowaną praktyką, jest zmuszanie osoby uległej, do obnażania się w obecności osób trzecich. Może to być wydany przez Panią rozkaz inscenizacji Striptizu, gdzie w takim przypadku, w scenariusz mogą zostać wplecione również elementy feminizacji jak np. nakaz wykonywania zmysłowych układów choreograficznych, tańczenia przy rurze, bądź też na stole, przy applauzie zgromadzonej publiczności.

Kolejną metodą, bardzo często wprowadzaną podczas praktykowania CFNM, jest kontrola orgazmu niewolnika, przeprowadzana poprzez nakazy oraz zakazy onanizmu, a także - już podczas realizacji masturbowanie się przez sługę - kategoryczne rozkazy zaprzestania wykonywania jakichkolwiek ruchów, przypadające najczęściej w momentach bliskich szczytowaniu.Grafika wykorzystana w artykule pochodzi ze zbioru prac artystycznych Lady Lukrecji.
Odsłony: 49061
Komentarze (7)add
0
...
Napisane przez wisz , 03 listopad, 2009
Czuje sie jakbym czytal o sobie.

Odejmij głos
Dodaj głos
Głosy: +6
lizostopek
...
Napisane przez lizostopek , 05 sierpień, 2010
Nie wyobrażam sobie tego,aby niewolnik nie był nagi. Dla mnie to dodatkowa dawka podniecenia! No chyba,że Pani życzy sobie inaczej...Co do Domin,to sexowny ubiór tylko podkreśla Jej przewagę nad uległym,ale to na wstępie podkreślił czasowniksmilies/smiley.gif
W kwestii prac domowych:pokojówka,sprzątaczka (mam na myśli pieski) praca nago też może być ekscytująca,choć tutaj często stosowany jest skąpy strój lub całkowita feminizacja.

Odejmij głos
Dodaj głos
Głosy: +2
michnow54
...
Napisane przez michnow54 , 17 maj, 2011
Niewolnik zdecydowanie nago! Dyndające genitalia podkreślają jego bezradność i upokorzoną męskość, a przecież Pani może mieć ochotę trzepnąć w gołe jajka. Ubiór Pani zależy od okoliczności, ale najlepszy jest dość seksowny, aby tresowany niewolnik czuł się dodatkowo bezsilny wobec potęgi wdzięków swej Dominy. Obcisłe leginsy, powiewna sukienka, krótka spódniczka, rajstopki, majteczki, koronkowa haleczka - to wszystko bardzo pasuje do wychłostanego tyłka uległego kundla!...

Odejmij głos
Dodaj głos
Głosy: +2
Latex1111
...
Napisane przez Latex1111 , 15 grudzień, 2013
Toż to magisterka! Byłeś u Dominy kiedyś? smilies/smiley.gif

Odejmij głos
Dodaj głos
Głosy: +0
LadyRedCat79
...
Napisane przez LadyRedCat79 , 18 grudzień, 2013
pies koniecznie nagismilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif

Odejmij głos
Dodaj głos
Głosy: +2
0
...
Napisane przez jordan91 , 21 grudzień, 2013
Chciałbym takie coś przeżyć,klęczeć nago przed Panią smilies/smiley.gif

Odejmij głos
Dodaj głos
Głosy: +0
Cold Lady
...
Napisane przez Cold Lady , 22 maj, 2014
Pies nagi i na parterzesmilies/grin.gif

Odejmij głos
Dodaj głos
Głosy: +4
Musisz sie zalogowac aby dodac komentarz, zarejestruj sie jesli jeszcze nie masz konta

busy
 

Losowo wybrane anonse

Doświadczona Domina - spotkania BDSM/fetysz
Doświadczona Domina - spotkania BDSM/fetysz
(Anonse BDSM / Domina/Master)
wtorek, 17 marca 2015
noimage
Witam uległe!
(Anonse BDSM / Domina/Master)
czwartek, 23 lipca 2015
ulegly na wirtualną tresurę.
ulegly na wirtualną tresurę.
(Anonse BDSM / Osoba uległa)
niedziela, 01 lutego 2015
noimage
Wirtualna Pani
(Anonse BDSM / Osoba uległa)
wtorek, 03 lutego 2015