Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

jak znaleźć prawdziwą dominą
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: jak znaleźć prawdziwą dominą

jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #1

Witam od pewnego czasu jestem zmuszony znów szukać swojej pani na kontrakt 24/7, niestety większość kobiet podających się za dominy to dla mnie zwykłe prostytutki biorące kasę z biednych uległych za sesje.Ja szukam kogoś na stałe, kogoś kto będzie mnie zabierał jako kundla na zloty, sprzedawał mnie innym Dominom, kogos kogo stale będę adorował i oddawał cześć..Szukam stałej relacji a nie skoku w bok,bo jak można poznać drugą osobę przez jedną lub dwie sesje?Po za tym dla mnie bdsm to mój styl życia, moje pragnienia, a nie sposób na opłacanie prostytutek.
  • ulegly32wawa

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #2

posłuchaj Domina która nie współżyje ani nie prowadzi intymnych gierek erotycznych to Dominy komercyjna a nie jak twoim zdaniem prostytutka ...więc uważaj na słowa które wypisujesz kundlu zapchlony...
A to że cię nie stać to druga sprawa..i dlatego szlak cię trafia...
nie obrażaj prawdziwych Domin
  • Dr.M

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #3

rozumiem daninę za kontrakt 24/7 bo to normalne, ale skąd te pojedyncze sesje? Czego na nich dowie o mnie się pani lub ja o niej?
  • ulegly32wawa

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #4

jak cię stać na 24/7 to wnet będziesz miał taką możliwość wykazania się ...ale nie bądz bezczelny i tylko dlatego że nie znalazłeś darmowej Pani inne płatne wyzywasz od prostytutek
  • Dr.M

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #5

człecze marny ludzie żyją ze sobą 50 lat i siebie nie znająulegly32wawa :
rozumiem daninę za kontrakt 24/7 bo to normalne, ale skąd te pojedyncze sesje? Czego na nich dowie o mnie się pani lub ja o niej?
  • Dr.M

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #6

przepraszam bardzo jeśli kogoś uraziłem nie miałem takiego zamiaru, nie szukam darmowej dominy a takiej na dłuższą relację a nie na pojedyncze sesje
  • ulegly32wawa

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #7

To może najpierw zamelduj się u którejś Dominy na parę sesji żebyś udowodnił swoje oddanie. Tak samo Domina musi cię przetestować czy odpowiadałbyś jej w pełni na służbę 24/7. To już jest poważna sprawa.
  • Domina Magda

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #8

Dr.M :
posłuchaj Domina która nie współżyje ani nie prowadzi intymnych gierek erotycznych to Dominy komercyjna a nie jak twoim zdaniem prostytutka ...więc uważaj na słowa które wypisujesz kundlu zapchlony...
A to że cię nie stać to druga sprawa..i dlatego szlak cię trafia...
nie obrażaj prawdziwych Domin

Dokladnie tak.. ,
Droga Manuelo..Swiete slowa...

!ulegly32wawa !
Komercyjna werjsa sluzb bierze sie gamoniu z racji kosztow jakie ponosza Panie..
Inwestycje w sprzet,oprawe fetyszowa zwiazana z klimatem ..
Oprawa fetish to nieodlaczny element dodajacy mrocznej oprawy podsycajaca apetyt na wiecej ,a tym bardziej jezeli jest Pani fetyszystka a ty fetyszysta .
Nie sadzisz chyba ,ze Pani bedzie cie utrzymywala,wikt , a moze jeszcze opierunek?
W XXI wieku nic samo z nieba nie spadnie !!
Sluzyc pragniesz?
ok.
Szukasz pracy w miejscu zamieszkania Pani przeprowadzasz sie - zapierdzielasz do roboty ,a po pracy wracasz na sluzbe w domu u Pani..
To jest oddanie ,poswiecenie sie a nie liczenie na to iz Domina prowadzi schronisko dla przybled ,albo darmowy hotelik jakbys liczyl na instytucje charytatywna i leserowanie ,lezenie do gory ze sterczacym ogonem cale dnie u stop Pani..
Więż jak i odpowiednia doza zaufania wzrasta jedynie z uplywem czasu, a nie na dzien dobry.
Pisales i do kazdej z nas widze .
Myslisz ze powiem ci tak pakuj sie i wprowadzaj sie ??
Absurd!
Moge cie przyjac na sluzbe 24/7 jednak wstepnie sluzba probna gdzie udowodnisz swoje oddanie i czy sie w ogole nadajesz do tego rodzaju sluzenia.
To podobnie jak ktos napisal, ze skoro Pani bierze pieniadze za sesje to zapewne uprawia seks i robi gale na sesjch gdzie nigdy nie mialo to miejsca i miec nie bedzie!!!!!
Gdyz podnieca mnie jedynie upokarzanie,upodlenia was .
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Punkty: 2858
  • Oklaski: -280
  • Medal Uznania Honor Medal
  • Fachowiec

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #9

Swięte słowa moja koleżanko brawo odpowiedz bardzo rzeczowa i fachowo wytłumaczona podstawa BDSM w systemie komercyjnym ...pozdrawiam
  • Dr.M

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #10

tak kontrakt 24/7 to poważna sprawa i na trzeba być przygotowany. Natomiast sesja jest sesją idziesz na godzinę czy dwie i masz spokój. Natomiast na kontrakcje to nie ma przelewek .Dobrze trzeba się zastanowić czy dam radę zanim go podpiszę. dlatego uważam że przed kontraktem powinny być sesje jakiś ewentualnie okres próbny tak żeby przekonać dominę ze to ja właśnie nadaję się na słóżbę a jak domina zapragnie sexu to ona decyduje a nie my ulegli i wcale to nie oznacza że jest prostytutką nie wolno tak nawet myśleć a co dopiero mowic
  • Piotr 1972 g

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #11

oczywiście że właśnie tak jest
  • Dr.M

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 2 lata, 1 miesiąc temu #12

Piotr 1972 g :
tak kontrakt 24/7 to poważna sprawa i na trzeba być przygotowany. Natomiast sesja jest sesją idziesz na godzinę czy dwie i masz spokój. Natomiast na kontrakcje to nie ma przelewek .Dobrze trzeba się zastanowić czy dam radę zanim go podpiszę. dlatego uważam że przed kontraktem powinny być sesje jakiś ewentualnie okres próbny tak żeby przekonać dominę ze to ja właśnie nadaję się na słóżbę a jak domina zapragnie sexu to ona decyduje a nie my ulegli i wcale to nie oznacza że jest prostytutką nie wolno tak nawet myśleć a co dopiero mowic

Dokładnie tak
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Fachowiec

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #13

NIE MA PRAWDZIWYCH DOMIN W POLSCE

Inteligentnych, silnych psychicznie, kobiecych

Jest pelno szmat, suk, dziwk z `kalekim` umyslem, bagazem negatywnych doswiadczen
i wypaczaona wizja relacji BDSM

To scierwo kobietopodobne biorace daniny za godzine powinno sie wybic
BDSM to dlugie tygodnie, miesiace budowanie ralacji:
uczuciowej, intelektualnej, psychicznej, duchowej miedzy katem a ofiara

Niestety w naszym kraju bdsm = chrescjianski model rodziny
Alkohol + przemoc domowa + gwalt(fizyczny i psychiczny)
  • 3oko

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #14

@3oko:

Mocne osądy, choć trochę jak by odstające od realiów.

Łączenie światów komercyjnych usług z ideologicznym związkiem femdom to pomyłka To tak jak by matematyk łączył teorię wielkich liczb z rzutem "idealną" kostką omawianą w liceum.

Miło że coś wiesz o związkach femdom, poznaj świat komercyjny może trochę od kuchni, a przekonasz się że to dwa światy, które są obok i tylko w niewielkim stopniu przenikają się, w materii pojęcia bdsm jak i samych podstaw istnienia.

Nie mniej jednak to świadczy że świat komercyjnych usług staje się coraz lepszy, upgade'uje się, będąc bardziej przystępnym i imitującym to czego ludzie pragną. O zgrozo złudzenie to jest na tyle dobre że ludzie nieco zapominają że możliwość skorzystania z usługi bycia w świecie "magii bdsm" w studiu to nie to samo co życie w związku z kobietą o duszy dominującej. W swoich osądach przykro mi ale wyglądasz jak małe dziecko, które bawiło się resorakami a potem poszło do salonu porsze i dowiedziało się że to nie ta sama zabawa, choć pragnienia jednakowe.

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #15

BDSM to panowanie nad cialem i DUSZA
owszem w studio kary cielesne, wulgaryzmy sa, ale co to ma z magia bdsm?
Magia jest w intymnej sytuacji na granicy rozpalonych zmyslow i stymulowanych bodzcow
tej wiezi w 2h za 500PLN kobietopodobne cos nie wytworzy
Studio BDSM to nic innego ja seks typu hardcore
NIE MA NIC WSPOLNEGO PIERWOTNA IDEA BDSM
  • 3oko
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 10 mies. temu przez .

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #16

jesteś bezczelnym chamem i tylko tak piszesz bo lubisz gdy Domina która to przeczyta spuści ci wiadro szczochów na Twój głupi łeb a obrażasz tylko dlatego gdyż po prostu cię nie stać na spotkanie komercyjne ...a więc proponuję już zacząć zbierać puszki może ci się uda nazbierać ....więc czym ryj i do roboty się zabierz
PA086150_2012-10-27.jpg

3oko :

Jest pelno szmat, suk, dziwk z `kalekim` umyslem, bagazem negatywnych doswiadczen

• Dr.M

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #17

3oko :
Magia jest w intymnej sytuacji na granicy rozpalonych zmyslow i stymulowanych bodzcow

Mylisz pojęcia, wrzucając wszystko do jednego worka.
Oczywiście że w dwie godziny ciężko wytworzyć więź emocjonalną, zaufanie oraz otwartość w wypowiedzeniu marzeń, pragnień oraz zastanowieniu się czy idzie je w bezpieczny sposób zrealizować.

Nie mniej jednak, większość osób korzystających z usług komercyjnych Domin DOSKONALE O TYM WIE, i nie szuka w nich przyszłych żon, czy partnerek do końca życia, a jedynie a dla nich przeważnie AŻ spełnienia skrywanych pragnień, zaspokojenia potrzeb oraz AKCEPTACJI. Tego czego nie otrzymali lub boją się sprawdzić czy otrzymają z osobami, które znają. Plus studia i profesjonalnych osób, które są w nim (oczywiście można dyskutować nad poziomem każdego studia z osobna i razem) pozwalają na ocenę realności możliwości realizacji - bez photoshop'a, i innych programików czy miksowania scen, które dają pewne efekty

Większość osób, to ludzie, którzy mają "podwójną" tożsamość i odpowiada im taki układ mniej lub bardziej, jednak jeśli korzystają to nie dla tego że chcą przez lata rozwijać więzi emocjonalnej, ale potrzebują zupełnie czegoś innego. A czy to coś innego pozwoli na długoletnią znajomość i wywiązanie się więzi hmmm być może, ale to statystycznie jest odsetek. (ciekawy temat na kolejny wątek ale to nie w tym dziale ).

Czytając twoje posty mam wrażenie, że Dr.M bardzo dobrze określiła Ciebie. Żaden z Ciebie Master tylko zwykły formuowy troll. Choć przyczyniasz się do ciekawych moich refleksji w sobotnie popłudnie między zmywaniem a innym hobby

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #18

3oko :

Z doświadczenia wiem, że jeżeli ktoś rejestruje się na Sadomanii jedynie w celu prowokowania awantur i obrażania innych, to lepiej pozbyć się takiej osoby od razu, niż wdawać się w dyskusje prowadzące do nikąd. Zwłaszcza, jeżeli ktoś już na wstępie zamieszcza na Sadomanii posty obrażające Panie, a jest to forum o charakterze Femdom, z czego być może niektórzy nie zdają sobie sprawy, nie wiedząc gdzie się rejestrują.

Jest mnóstwo stron w sieci, gdzie osoby z takim podejściem na pewno znajdą swoje miejsce, a może nawet i poklask wśród tamtejszych internetowych społeczności. Także zapraszam do dalszego serfowania po necie i owocnych poszukiwań odpowiedniego dla siebie forum bądź portalu społecznościowego o tematyce BDSM.

Pozdrawiam
  • czasownik
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 10 mies. temu przez .

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #19

3oko :

WOOW
cóż za beszczelność arogancja przez ciebie przemawia.
Nie obrażaj Domin i Mnie w tym przypadku również,gdyż nie ma w ogóle seksu w Moja stronę na sesjach u Mnie nawet za 500zl za 2 godziny!
Nie było i nigdy nie będzie!
Uważam ze szmata słuzaca Pani wcześniej upodlona ,poniżona upokorzona nie zasługuje na taki zaszczyt szczególnie w wersji komercyjniej !
Zdarzyć się prędzej może taka wersja służby w związku femdom gdzie Domina zechce zrobić ze swojej szmaty przedmiot swojego zadowolenia i to oczywiście jeśli będzie miała na to ochotę i zdecyduje iż to preferuje !
Tu prędzej masz taka możliwość jak w sesjach studyjno-komercyjnych.
Chodź jeżeli mowa już o takich formach wybrałabym te bardziej upodlającą bolesna psychicznie opcję dla swojego slave i byłby to cuckold z moim stałym partnerem a nie z psem który służy mi femdom !

Pierwotne idee mogę ci zaprezentować jeśli aż tak do tej formy darzysz ..
Jednak realnie o ile masz jaja i odwagi ci nie zbraknie na ich realizacje

A skoro idziesz do Dominy do Jej domu nie sadzisz chyba ze to darmowy hotelik, dyskretny albo schronisko dla przybłęd .
Ewidentnie rola pasożyta a nie sługi, uleglego szmaty dla Pani jet ci pisana sam do niej darzysz.
Ulegly powinien dbac o Pania ktorej sluzy w kazdym doslownie kontekscie ,a nie tych wybranych dla wlasnej psiej wygody.
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Fachowiec

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #20

Kolego Trzecie Oko ! Witam.

Jest jedno świetne forum w sieci dotyczące prawdziwej Kobiecej dominacji - w życiu, w związku, stałej relacji, piszą tam Panie BEZ PODTEKSTÓW FINANSOWYCH. nie ułatwię Ci zadania podając od razu link, ponadto pewnie czasownik albo inny etatowy burdelowy moderujący to forum wykasuje mi konto Bo tu się nie pisze o Kobietach szukających partnerów, tu się pisze o i do KLIENTÓW ! Zresztą, wysil się troszeczkę.

Taka mała dygresja.

Sadomania jest forum typowo komercyjnych domin, czyli zupełnie nie to miejsce do szukania Kobiety swego życia.
Zupełnie bez sensu jest tu zawodzenie i obrażanie się na rynek USŁUG SM
Jak jest prawda każdy wie, one też.

Droga Judyto, branie kasy za sesję niby to celem pokrycia kosztów garderoby i oprawy jest po prostu pieprzeniem. To opłata za usługę seksualną którą świadczysz, a to że CZĘŚĆ, znikomą część nota bene przy tym przemyśle sm który prowadzisz przeznaczysz na jakieś rekwizyty to przecież żart. Po co takie pierdzielenie. świadczysz usługi SM, bierzesz kasę za sesje - z tego żyjesz, to twoja praca przecież. To o co chodzi, chcesz jednocześnie grać przykładną kobietę szukającą uległego, SWEGO uległego i prowadzić przemysł sm w swojej agencji?!
No nic, twoje małpy, twój cyrk..

Czy wy wszystkie myślicie że każdy uległy to jest taki ostatni frajer co się urodził wczoraj we wsi pod Zamościem i nie rozumie czym jest związek niewolniczy a czym sesja sm wg cennika na godziny ?! Bez jaj.
  • TRADER

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #21

@TRADER:

hmm łączysz kilka wątków w jeden jeśli chodzi o moderowanie to i tak jest łagodne ja jako admin bywam bardziej okrutny

Co do tego forum i łączenia związków femdom i sesji, to raczej nowi goście to mylą. A gadka że kasa nie gra roli to jak mówienie że "prawdziwy hip hop" to ten z podziemia gdzie dzieciaki zachlewają się i ćpają i nagrywają super kawałki a matoły w studiach to tylko kasę łoją i nie wiedzą nic o rapie. Błagam sprowadźmy rozmowę o BDSM i FEMDOM w Polsce na dojrzałe tory a nie zachowujmy się jak małe dzieci.

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #22

oooo widzę ze czasownik już cię wypierdolił z naszego świata ...krzyż ci na drogę idź na to swoje forum gdzie jest dużo tylko darmowych domin ...kuźwa ciekawe jak się nazywa i czy istnieje tylko w umyśle tradera TRADER :

Jest jedno świetne forum w sieci dotyczące prawdziwej Kobiecej dominacji - w życiu, w związku, stałej relacji, piszą tam Panie BEZ PODTEKSTÓW FINANSOWYCH. nie ułatwię Ci zadania podając od razu link, ponadto pewnie czasownik albo inny etatowy burdelowy moderujący to forum wykasuje mi konto Bo tu się nie pisze o Kobietach szukających partnerów, tu się pisze o i do KLIENTÓW ! Zresztą, wysil się troszeczkę.

Taka mała dygresja.

Sadomania jest forum typowo komercyjnych domin, czyli zupełnie nie to miejsce do szukania Kobiety swego życia.

Droga Judyto, branie kasy za sesję niby to celem pokrycia kosztów garderoby i oprawy jest po prostu pieprzeniem. To opłata za usługę seksualną którą świadczysz, a to że CZĘŚĆ, znikomą część nota bene przy tym przemyśle sm który prowadzisz przeznaczysz na jakieś rekwizyty to przecież żart. Po co takie pierdzielenie. świadczysz usługi SM, bierzesz kasę za sesje - z tego żyjesz, to twoja praca przecież. To o co chodzi, chcesz jednocześnie grać przykładną kobietę szukającą uległego, SWEGO uległego i prowadzić przemysł sm w swojej agencji?!

Czy wy wszystkie myślicie że każdy uległy to jest taki ostatni frajer co się urodził wczoraj we wsi pod Zamościem i nie rozumie czym jest związek niewolniczy a czym sesja sm wg cennika na godziny ?! Bez jaj.
  • Dr.M

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #23

Dla mnie to trochę dziwne. Skoro komercja w BDSM tak bardzo uwłacza moralności niektórych osób, to co oni tu w ogóle robią? Po cholerę zakładają sobie kolejne konta na Sadomanii i godzinami tu przesiadują? Może to taki rodzaj masochizmu?
  • czasownik

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #24

[quote="Dr.M" post=26219]oooo widzę ze czasownik już cię wypierdolił z naszego świata ...krzyż ci na drogę idź na to swoje forum gdzie jest dużo tylko darmowych domin ...kuźwa ciekawe jak się nazywa i czy istnieje tylko w umyśle tradera TRADER :

Taka mała dygresja.

Jezeli usluga seksualna nazwiemy pissing w morde na nia i w dupse przez lejek - to owszem ! I jak nie byles nie szczalam ci w ryj to nie wypowiadaj sie w kwestiach o jakich nie masz pojecia a jak masz wat[pliwosci smieciu samczy to - zapraszam a przekonasz sie . I nie zycze sobie tego rodzaju uwag ktore sa uwlaczajace godnosni nie tylko kazdej Domuny nawet i tej komercyjnej . Szczerzemwiac z tego co mowia uleglu przychodzcy na komercyjne sluzby- Wlasnie to wiekszosc Domin niekomercyjnych lacza seks z klimatem i to jak nazwiesz?
Usluga czy nie usluga seksualna w klimacie skoro tu nie ma danin,hm?
A moze to juz inna kategoria jaka sobie okreslisz.
Pozdrawiam

Czy wy wszystkie myślicie że każdy uległy to jest taki ostatni frajer co się urodził wczoraj we wsi pod Zamościem i nie rozumie czym jest związek niewolniczy a czym sesja sm wg cennika na godziny ?! Bez jaj.[/quote]
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Fachowiec

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #25

[quote="_Domina40_" post=26223]Dr.M :
oooo widzę ze czasownik już cię wypierdolił z naszego świata ...krzyż ci na drogę idź na to swoje forum gdzie jest dużo tylko darmowych domin ...kuźwa ciekawe jak się nazywa i czy istnieje tylko w umyśle tradera TRADER :

Taka mała dygresja.

Jezeli usluga seksualna nazwiemy pissing w morde na nia i w dupse przez lejek - to owszem ! I jak nie byles nie szczalam ci w ryj to nie wypowiadaj sie w kwestiach o jakich nie masz pojecia a jak masz wat[pliwosci smieciu samczy to - zapraszam a przekonasz sie . I nie zycze sobie tego rodzaju uwag ktore sa uwlaczajace godnosni nie tylko kazdej Domuny nawet i tej komercyjnej . Szczerzemwiac z tego co mowia uleglu przychodzcy na komercyjne sluzby- Wlasnie to wiekszosc Domin niekomercyjnych lacza seks z klimatem i to jak nazwiesz?
Usluga czy nie usluga seksualna w klimacie skoro tu nie ma danin,hm?
A moze to juz inna kategoria jaka sobie okreslisz.
Pozdrawiam

Czy wy wszystkie myślicie że każdy uległy to jest taki ostatni frajer co się urodził wczoraj we wsi pod Zamościem i nie rozumie czym jest związek niewolniczy a czym sesja sm wg cennika na godziny ?! Bez jaj.[/quote]

Czasowniku..
Jezeli naszczanie uleglemu w morde na niego i w jego duzpko przez lejek to usluga seksualna twoim zdaniem - to tak!
Jak najbardziej !
Gdyz wlasnie uwielbiam perwersyjna fprme ponizenia pieska wlasnie poprzez naszczanie nasranie mu w ryj!
A jak nazaiesz Dominacje niekomercyjna gdzie opowiadaja ulegli ze Paniew wiekszosc lacza to wlaznie z uleglym seks - to juz nie usluga seksualna bo
?Nie pobieraja danin?
Przeciez sam sobie zaprzeczasz..
Poczytaj siebie wyzej o wiele postow tu i w innych tematach odnosnie komercyjnej i niekomercyjnej sesji..
A jak masz watpliwosci- zapraszam naszcze ci w pysk i upodle smierdzacym gownem:) hm ale przeciez dla ciebie to nagroda zatem nalezy wymyslec cos bardziej upodlajacego twoja osobe skoro lubiszjak leja ci w pysk z gory
A tak nawiasem mowiac - smieszysz nie tylko mnie.
Cuckold to jedna z najbardziej ponizajaca psychicznie kar dla pieska w stalym zwiazku z Domnina gdzie pies wielbi swoja Dame uwielbia Ja i kocha platonicznie.
I jak zechce to wlasnie tak bede ponizala swojego psa - gdyz mam taka ochote.
I nie zamierzam laczyc w klimacie nic zwiazanego z podtekstami seksualnymi ani z ich realizacja.
Kocham swojego partnera i to on jest ze Mna od dawna znam go dlugo i nie mam w naturze by szukac czegos co mam w domu jak tylko zapragne .
I nie ty jestes od tego by oceniac nas Dominy jezeli sam korzystasz z uslug komercyjnie w studio BDSM>
Pozdrawiam
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Fachowiec

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #26

i mam nadzieje ze trader to nie czasownik gdyz juz tu naprawde ciezko cokolwiek lapac skoro zmieniaja niki wskakuja na fora udaja kogos innego - to juz dziecinada.
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Fachowiec

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #27

TRADER
taka sama prawda jest to ze niby jest u MNie agencja a nie studio BDSM jak twoja marka siostra ciotka babka razem z toba swiadcza u Mnie razem ze Mna uslugi owe jakie wymieniasz seksualne! A co hm?! Nie zauwazyles w domu,ze znikaja nan noce?,hm
?!?
A tak szczerze mowiac fora to takie miejace gdzie znudzonym desperatom nudzi sie juz pisanie ooczywistych sprawach dotyczacych klimatu co nie powinno miec miejsca . To jak nie maja o czym pisac glupot to sobie wymyslaja tematy do debat publicznie na forach a tym samym wypelniaja swoj czas dla zabicia nudy chyba.Tak to wyglada z obiektywnej strony dla obserwatora .
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Fachowiec

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #28

_Domina40_ :
TRADER
taka sama prawda jest to ze niby jest u MNie agencja a nie studio BDSM jak twoja marka siostra ciotka babka razem z toba swiadcza u Mnie razem ze Mna uslugi owe jakie wymieniasz seksualne! A co hm?! Nie zauwazyles w domu,ze znikaja nan noce?,hm
?!?
A tak szczerze mowiac fora to takie miejace gdzie znudzonym desperatom nudzi sie juz pisanie ooczywistych sprawach dotyczacych klimatu co nie powinno miec miejsca . To jak nie maja o czym pisac glupot to sobie wymyslaja tematy do debat publicznie na forach a tym samym wypelniaja swoj czas dla zabicia nudy chyba.Tak to wyglada z obiektywnej strony dla obserwatora .

Z tego co widzę "prawdziwe" dominy nie maja co robić z wolnym czasem i odpisują na prowokacje.
Prawda w oczy kole? Komercja niszczy ten świat! W każdej kwestii!
Ważne żeby się nachapać.
  • judyas

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #29

_Domina40_ :
i mam nadzieje ze trader to nie czasownik gdyz juz tu naprawde ciezko cokolwiek lapac skoro zmieniaja niki wskakuja na fora udaja kogos innego - to juz dziecinada.

Skąd te podejrzenia Pani Judyto?
  • czasownik

Odp: jak znaleźć prawdziwą dominą 1 rok, 10 mies. temu #30

judyas :
_Domina40_ :
TRADER
?!?

Z tego co widzę "prawdziwe" dominy nie maja co robić z wolnym czasem i odpisują na prowokacje.
Prawda w oczy kole? Komercja niszczy ten świat! W każdej kwestii!
Ważne żeby się nachapać.

Co ty pierdolisz baranie??? Pokaż mi Dominę niekomercyjną która ma studio, sprzęt i doświadczenie i przyjmie cię bez daniny. NIE MA TAKICH. Jestem facetem który wie jak zarobić na życie i na swoje przyjemności jak i wiem jak mam pracować żeby zadowolić moją Panią. Dzięki mojej Pani wiem, że danina to mój obowiązek. Darmowe dominki to oszustki i nie maja pojecia o bdsm. Nie ma nic za darmo więc do roboty. Stać cię marnować czas na siedzenie na necie to może warto by było poroznosić ulotki nawet żeby mieć więcej kasy jak wykształcenie i umiejętności nie pozwalają na prowadzenie właściwego poziomu życia. Co za kretyni. Jak się nie chciało uczyć lub dążyć do celów to jest się teraz takim życiowym niedorajdą. Mam zero szacunku dla takich ludzi. Samemu się nie chce to inni to złodzieje i kurwy, że mają.
Pozdrawiam wszystkie Panie, a szczególnie moją piękną Panią Magdę.
  • pas_cnoty
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.95 sekundy

Losowo wybrane anonse

uleglego sponsora na dluzej
uleglego sponsora na dluzej
(Anonse BDSM / Domina/Master)
niedziela, 01 czerwca 2014
noimage
Adoracja stóp