Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Proponowane zabawy dla niewolników.

Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #1

 • Anzelm
 • Anzelm Avatar
Witam wszystkich serdecznie.

Na wyraźne życzenie Pani M, zamieszczam proponowane zabawy fetyszowe (związane przede wszystkim z kobiecymi stopami oraz męskim oralem) podczas sesji z - wedle własnych upodobań - Paniami, niewolnicami oraz równorzędnymi niewolnikami.

A oto zabawy :

Tytuł zabawy : "Czyja stopa psie ?"

Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz jeden niewolnik

Założenia zabawy : Nagi niewolnik klęczy ze związanymi rękoma za plecami przed Paniami. Panie dają mu, każda na 5 sekund swoje bose stopy, by mógł powąchać lub polizać je, po czym zapamiętać do kogo należą. Panie zawiązują mu oczy, by nie mógł nic widzieć i losowo podają mu z rozkazem dokładnego lizania swoje bose stopy, by odpowiadał którą stopę aktualnie liże.

Za każdą pomyłkę, zostaje aktualną lizaną stopą szturchnięty, popchnięty lub kopnięty w twarz. Panie notują przy czyjej stopie mylił się najczęściej i uznają grę za zakończoną.


Przegrany :
Niespodziewający się tego niewolnik kładzie się na plecach i przez Panią, której stopy najmniej zapamiętał zostaje za karę zdeptany po ciele i penisie. Co więcej Pani ta wsadza mu stopę do ust i dławi go nią, krzycząc, że teraz popamięta jej smak.


Tytuł zabawy : "Olewka"

Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz jeden niewolnik

Założenia zabawy : Nagi niewolnik klęczy ze związanymi rękoma za plecami przed Paniami. Panie popijają wodę / drinka itp. by docelowo zachciało im się siku. Pokolei zadają mu erotyczne pytania dotyczące ich upodobań, dla przykładu "ulubiona pozycja w łóżku", "ulubiony rodzaj butów", "najprzystojniejszy typ mężczyzny" etc.

Oczywiście gra jest subiektywna i Panie prawie zawsze odpowiadają inaczej niż niewolnik. Po każdej odpowiedzi błędnej, niewolnik dostaje sprostowany i otrzymuje a to liścia w twarz, a to z podeszwy stopy w twarz, a to splunięcie na twarz, a to lekkiego kopniaka w jajka itp.

Przegrany : Panie liczą błędne odpowiedzi i Pani, na której pytania odpowiedzi były najmniej trafne rozkazuje niewolnikowi leżeć na plecach, a sama staje nad jego twarzą. Informuje go, że skoro on olał test z wiedzy na jej temat, ona oleje (dosłownie!) jego. Rozkazuje mu otworzyć usta i sika wprost do nich, zalewając mu także moczem całą twarz. Dodatkowo, po wypiciu napojów, do oddania moczu na twarz / do ust niewolnikasą chętne także inne Panie, co też czynią po kolei, z szyderczym uśmiechem.


Tytuł zabawy : "Wdech psie !"


Minimalna ilość osób : Pani oraz jeden niewolnik

Założenia zabawy : Nagi niewolnik klęczy ze związanymi rękoma za plecami przed Panią. Ta podaje mu pod nos swoje stopy w noszonych skarpetkach lub pończoszkach. Przytyka mu do nosa, tak by nie nabierał powietrza zzewnątrz. Niewolnik musi głośno się zaciągać, wdychając zapach stop Pani, tak by słyszała. Dostaje maksymalnie dwie szanse, by wytrzymać w tym zapachu tyle ile pani będzie chciała. Trzecia - czeka go kara.

Każde wyrwanie się spod stopy Pani kończy się lekkim kopnięciem stopy w jajka, bądź drugiej w twarz.

Pani ocenia jego starania i uznaje grę za zakończoną. Oczywiście jego za winnego.


Przegrany :
Niespodziewający się tego niewolnik zostaje pchnięty stopą w krocze, prze co upada na ziemię, a Pani siada na nim, kładąc mu siłą stopy na twarzy. Zdejmuje także skarpetki i wtyka mu je do ust, po czym jeździ bosymi stopami po twarzy, dłońmi chwytając go z ajajka, by się nie wyrywał..Tytuł zabawy : "Czekoladowe stopy"

Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz jeden niewolnik

Założenia zabawy : Nagi niewolnik klęczy ze związanymi rękoma za plecami przed Paniami. Panie maczają swoje bose stopy w czekoladzie, kremie, budynkiu, owocach (generalnie jedzeniu) i dają mu na przemian do wyczyszczenia językiem.

Zabawa jest subiektywna, gdyż Panie same oceniają czyje stopy są już czyste i odpowiednio wylizane, a także czy niewolnik jest zaangażowany w czyszczenie, czy też nie.

Przegrany : Niespodziewający się kary niewolnik kładzie się na plecach i przez Panią, której stopy najmniej starannie czyścił zostaje podeptany. Pada rozkaz wyciągnięcia języka na zewnątrz, po czym Pani szoruje bezlitośnie podeszwą po języku i twarzy niewolnika. Co więcej zostaje on dławiony jej bosa stopą. Pani wsadza mu stopę do ust i nie zważa na jego dławienie się nią, krzycząc, że teraz należycie.


Tytuł zabawy : "Jak daleko wystrzelisz ?"

Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Nadzy niewolnicy kładą się na plecach. Panie siadają na krzesłach przed nimi, tak by stopy sięgały ich krocza. Panie wykonują bosymi stopami footjob (pocieranie fiuta i jajek podeszwą, pomiędzy stopami lub palcami u stóp) aż do wytrysku. Pomagają przy tym niewolnikom się podniecić sprośnymi komentarzami i wyzwiskami.

Mierzą, który niewolnik dalej wystrzelił spermą.

Przegrany : Niewolnikowi który miał krótszy wytrysk, by nie protestował, wygrany przytrzymuje ręce za głową. Panie rozcierają mu za karę spermę z wytrysków na twarzy, po czym każą wyczyścić językiem stopy do czysta. Co więcej, ma wyczyścić również fiuta wygranemu.


Wygrany :
Wygrany niewolnik dostaje szansę - Panie zapewniają mu rozrywkę w postaci możliwości ponownego spuszczenia się na twarz lub do ust przegranego, gdy ten będzie obciągając czyścił mu fiuta.Tytuł zabawy : "Fetyszowa gra w butelkę"


Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz jeden niewolnik

Założenia zabawy : Nagi niewolnik leży nieruchomo na ziemi. Panie lubiące wielbienie stóp grają w butelkę o to, której stopy będzie on wielbił, lizał, całował.

Pani, na którą wypadła kręcona butelka ma 5 sekund na doprowadzenie niewolnika pocierając podeszwą swojej bosej stopy jego fiuta. W przeciwnym razie butelka jest kręcona ponownie.

Niewolnik po osiągnięciu orgazmu kładzie się pod Pani stopami, zlizując swoją spermę i zabierając ię za długie lizanie i wielbienie jej stóp.

Druga Pani zaś, kopie go po ciele w międzyczasie, depcze stopami, jak i również gniecie stopami fiuta za karę, że nie spuścił się pod jej podeszwą podczas trwania konkursu.


Tytuł zabawy : "Wio koniku !"

Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Nadzy niewolnicy stają na czworaka z obrożą na szyi i smyczą. Panie dosiadają ich na plecach, jak konie na wyścigu. Wyznaczają trasę wyścigu i rozpoczynają bieg.

Panie popędzają niewolników groźbami klapsami w tyłek oraz szturchnięciami i kopnięciami w jajka swoimi stopami wciśniętymi w krocze, pomiędzy nogi niewolników. Panie kończą wyścig, gdy jeden z "koni" się podda lub dobiegnie do mety jako pierwszy.

Przegrany : Niewolnik, który jako koń podda się lub będzie drugi na mecie, zostaje w stajni Pań jako ten niższy i może jedynie obsługiwać inne konie, a nie brać udziału w wyścigach. Panie każą wygranemu zostać na czworakach, a przegranemu wejść głową pod niego i obrobić mu ustami fiuta, co będzie dla niego nagrodą, łaskawością i docenieniem ze strony Pań.

Wygrany : Jako koń w stajni pań musi zostać oporządzony po wyścigu i dostaje w nagrodę loda w wykonaniu przegranego. Jeżeli będzie miał ochotę, będzie mógł się spuścić przegranemu do ust.Tytuł zabawy : "Ile ci trzeba na spust ?"

Minimalna ilość osób : Pani oraz jeden niewolnik


Założenia zabawy :
Nagi niewolnik, jeszcze przed pierwszym wytryskiem podczas sesji zostaje związany z rękoma w górze. Dostaje rozkaz spuszczenia się tylko poprzez ruszanie biodrami tak, jak by uprawiał seks. Pani w międzyczasie co jakiś czas bosą stopą dotyka, mu fiuta, drażni go. Pobudza go, komentując erotycznie jego zachowanie, muskając mu wiszące jajka dłonią, obcasami butów, bosymi stopami.

Niewolnik robi to pod presją kary - tyle ile minut potrzebuje na wytrysk, dwa razy tyle batów dłonią, pasem itp. dostanie na goły tyłek, głośno licząc bez sprzeciwu

Przegrany : Pani liczy mniej więcej czas, a także dodaje troszkę, by bardziej upodlić niewolnika, uświadomić, że to Pani dyktuje czas i warunki. Tyle właśnie batów niewolnik bez prawa protestu i sprzeciwu dostanie, grzecznie dziękując po każdym wymierzonym.


Tytuł zabawy : "Maraton zakładania gumek"


Minimalna ilość osób : Pani oraz dwóch niewolników


Założenia zabawy : Dwóch nagich niewolników klęczy z prezerwatywami w ustach. Stoją przed nimi na ziemi dwa wibratory. Na rozkaz Pani obaj zakładają prezerwatywy na członki. Wygrywa ten, który założy do końca, całą, pierwszy.

Pani popędza ich , a obrawszy sobie tego, który ma przegrać, przeszkadza mu w zakładaniu, szturchając i kopiąc go.


Przegrany :
Pani informuje go, że musi jeszcze poćwiczyć, więc daje mu nową prezerwatywę, którą musi założyć tym razem na prawdziwego członka - drugiego niewolnika. Jeżeli jeszcze mu nie stanął, przegrany musi go doprowadzić do wzwodu dłonią. Jeżeli nie pomoże - ustami. Po założeniu gumki, Pani wymyśla, że teraz przegrany musi już mu obciągnąć, jako, że wygranemu stoi jak należy.


Wygrany : Dostaje od Pani możliwość osiągnięcia orgazmu poprzez obciąganie ze strony pokonanego.


Tytuł zabawy : "spust-wpierdol"

Minimalna ilość osób : Pani i jeden niewolnik


Założenia zabawy : Pani informuje niewolnika, że jeżeli tylko niewolnik się podczas tej zabawy spuści, popamięta ją długo. By zrozumiał, dostaje pamiętliwego, mocnego liścia w twarz.

Pani siada wygodnie, łączy razem swoje podeszwy butów lub bose stopy, niewolnik zaś wsuwa fiuta pomiędzy nie i dla satysfakcji swojej Pani, otrzymuje wyśmiewczy rozkaz poruszania biodrami do przodu i w tył, jak by uprawiał seks, w różnorodnym tempie, dyktowanym przez Panią.

- Dla urozmaicenia, Pani może także kazać mu ocierać się fiutem o wystawioną podeszwę Pani stopy, każac mu jednocześnie ssać swój obcas.

- Może także kazać mu to robić w rytm rytmicznej, dyskotekowej muzyki.

- Niewolnik może także dostać polecenie wsuwamia pomiędzy stopy innej Pani, która akurat wypowie swoje imię.

Pani rozgrzewa go eorotycznymi komentarzami, a nawet czasem sama porusza nogami, wzmagając jego podniecenie. Oczywiście niewolnik musi zawinić i Pani czeka aż on się spuści.


Przegrany :
Za obiecaną karę w tej zabawie, Pani rozkazuje posprzątać podłogę i wyczyścić buty / stopy ze spermy językiem, po czym zaczyna go, wedle obietnicy, deptać, policzkować i okładać kopniakami po całym ciele i fiucie, aż do błagalnych próśb niewolnika o litość.


Tytuł zabawy : "Powstań psie!"

Minimalna ilość osób : Pani oraz jeden niewolnik

Założenia zabawy : Nagi niewolnik, zostaje skrępowany za plecami, a także, jeżeli Pani zechce - związany w nogach. Zostaje postawiony na klanach. Pani kładzie mu stopę na twarzy i z szyderczym usmiechem popycha by się przewrócił.

Pada rozkaz by powstał na kolana, co oczywiście wykonuje z wielkim trudem. Dodatkowo Pani go popędza i kopie, by się pospieszył. Pani wyznacza ilość powstań w ciągu trwania zabawy. Gdy uzna, że niewolnik nie wypełnił jej założeń - po dwakroć więcej policzków dostanie niż razy miał się podnieść.


Tytuł zabawy : "Czyj policzek głośniejszy"


Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz jeden niewolnik


Założenia zabawy : Nagi niewolnik, zostaje skrępowany za plecami, by nie protestował i się nie zasłaniał.

Runda I. Panie po kolei uderzają niewolnika z otwartej dłoni w twarz, starając wymierzyć się głośniejszy policzek. Każda ma po 3 uderzenia.

Runda II. Panie przybierają wygodną pozycję i podeszwą bosej stopy strzelają niewolnika w pysk, również starając się wydobyć z uderzenia głośniejszy "plask". Każda również ma po 3 uderzenia.

Zabawa jest subiektywna, zdanie niewolnika jest nieważne, traktowany jest jak przedmiot i worek treningowy. Panie wybierają której uderzenie było głosniejsze i zgodnie uznają, że przegrana wymaga jeszcze treningu. Dlatego też bez opamiętania okładają go otwartymi dłońmi i podeszwami bosych stóp po twarzy, aż uznają, że mu wystarczy.


Tytuł zabawy : "5 minut na 5 spustów"

Minimalna ilość osób : Pani oraz jeden niewolnik

Założenia zabawy : Pani informuje niewolnika, że jeżeli tylko niewolnik nie wykona jej polecenia, czyli nie spuści się 5 razy podczas 5 minut, uzna, że nie jest wystarczająco pociągająca dla niego i za to popamięta ją długo. By zrozumiał, dostaje pamiętliwego, mocnego liścia w twarz.

Nagi niewolnik, zostaje związany i unieruchomiony. Pani natomiast przybiera wygodną sobie pozycję i zaczyna mu gnieść fiuta pomiędzy swoimi stopami aż do pierwszego wytrysku. Nie dając mu wytchnienia, nie przestaje mu trzepać - tym razem szybko chwyta go w dłoń i rusza w górę i w dół. Kolejny orgazm następuje podczas ciągłego, nieustannego trzepania fiuta przez Panią. Pani może zmienić spowrotem pomiędzy swoje stopy lub onanizować go podeszwami butów. Sposób - wedle Pani uznania, lecz cel ten sam. Wyznaczona ilość orgazmów podczas wyznaczonego czasu - inaczej Pani uzna, że niewystarczająco działa na niewolnika, za co musi dostać wpierdol.


Przegrany :
Pani za karę obiecaną karę w tej zabawie, Pani rozkazuje posprzątać podłogę i wyczyścić buty / stopy ze spermy językiem, po czym zaczyna go deptać, policzkować i okładać kopniakami po całym ciele i fiucie, aż do błagalnych próśb niewolnika o litość.


Tytuł zabawy : "Niewolnicze sześć-dziewięć"

Minimalna ilość osób : Pani oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Nadzy niewolnicy, zostają skrępowani za plecami i ułożeni naprzeciw siebie na podłodze, z twarzą pomiędzy nogami drugiego, w pozycji "69". Panie chcą mieć pokaz i zabawę, więc pada rozkaz wzięcia sobie nawzajem penisów do ust i nie wypuszczania ich pod groźbą kary.

Który pierwszy się spuści, posuwając usta drugiego, będzie zwyciężcą. Panie wybierają, którego by chciały za zwyciężcę dodatkowo mietoszą jajka, dłonią ruszają po obciąganym fiucie, by przyspieszyć mu wytrysk w usta tego gorszego.

Gdy lepszy niewolnik, którego sobie upatrzyły sygnalizuje ręką, że zbliża się do orgazmu, gorszemu niewolnikowi dociskaja głowę, słysząc dławienie się, do krocza drugiego, by trysnał w jego usta.

Wygrany : Wygrany dostaje pozwolenie na zadowolenie Pani oralnie, jako nieliczny, podczas gdy przegrany leży na ziemi bacznie obserwując ten widok.

Przegrany : Przegrany zostaje przez Panią zbesztany, że nie potrafi się spuścić na czas w wyscigu. Pani oznajmia mu, że zatem trzeba mu sperme wycisnąć z jego jajek. Rozkazuje mu patrzeć, jak drugi niewolnik ją zaspakaja, a sama depcze mu mocno fiuta dociskając do brzucha, razem z jajkami.


Tytuł zabawy : "Jajkami przeciąganie liny"

Minimalna ilość osób : Pani oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Nadzy niewolnicy, zostają ustawieni na czworakach tyłem do siebie. Pani obwiązuje im jajka wraz z fiutami liną, zaznacza jej środek oraz jego miejsce na podłodze. Na komendę Pani rozpoczynaja się klasyczne zawody w przeciąganiu liny, z tym że nie rękoma, a za jajka. Niewolnicy starają się przeć na przód, każdy w swoja stronę.

Pani liczy czas, lub też sama decyduje kiedy zaprzestać zawodów, by zobaczyć upatrzonego w roli obciągającego penisa wygranemu.

Wygrany : Wygrany dostaje pozwolenie na wygodne spoczecie na sofie w rozkroku i możliwość wytrysku, jeżeli będzie miał ochotę podczas lizania mu obolałych jajek przez przegranego.


Przegrany : Przegrany, pomimo swoich obolałych jajek, za karę porażki w zawodach nie dostaje wytchnienia i jego fiut wraz z jajkami jest przez Panią szturchany, gniecony stopą i kopany.

Co więcej, dla zwiekszenia poniżenia, przegrany dostaje rozkaz, niczym pies, na czworakach wylizania językiem obolałych jajek wygranemu siedzącemu wygodnie w rozkroku na sofie, łącznie z jego fiutem. Jeżeli fiut wygranego osiągnie wzwód, przegrany, ma go obciągnąć ustami. Jeżeli wygrany będzie chciał się spuścić - przegrany ma przyjąć wytrysk do ust.


Tytuł zabawy : "Aport psie, i na spacer"

Minimalna ilość osób : Pani oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Nadzy niewolnicy, zostają ustawieni na czworakach w jednej linii. Po drugiej stronie pomieszczenia leżą buty, skarpetki pań oraz dla większego upodlenia - rozwinięte prezerwatywy. Na Pani rozkaz, kundle aportują Pani przedmioty. Wygrywa ten, który przyniesie wszystkie po kolei, lub drugi zrezygnuje.

Wygrany : Wygrany dostaje nagrodę ze strony Pani - możliwość wyjścia na spacer przy jej nodze oraz załatwienia się.

Przegrany : Przegrany za karę ma grzecznie leżeć, gdy Pani po nim będzie chodzić. Dodatkową karą będzie podniesienie nogi i oddanie moczu przez drugiego psa przegranemu na twarz.


Tytuł zabawy : "Gladiatorzy"


Minimalna ilość osób :
Pani oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Pani wygodnie siada na sofie, niczym Cezar w starożytnym Rzymie. Nadzy niewolnicy pokłonem pozdrawiają panią, po czym stają naprzeciw siebie. Pani rozpoczyna walkę, która polegać ma na sprowadzeniu zapaśniczymi chwytami drugiego do parteru, przygniecenia do ziemi swoim ciałem i przytrzymania za kończyny, by unieruchomić przeciwnika. Walka trwa do trzech takich unieruchomień.

Następnie, niczym gladiatorzy przed Cezarem, niewolnicy stają przed Panią - pokonany na kolanach, trzymany za włosy przez wygranego z głową na wysokości jego krocza. Pani kciukiem oceniając walkę i pokonanego pokazuje do góry, jeżeli mu daruje lub też w dół, jeżeli wygrany ma się ostatecznie rozprawić z pokonanym.


Przegrany : Pani kieruje kciuk w dół i przegrany otwiera potulnie usta i oddaje w ręce wygranego.


Wygrany : Pani kieruje kciuk w dół i wygrany z całej siły, z impetem pakuje swojego fiuta do ust przegranego, trzymając go i szarpiąc za włosy, ku uciesze i zadowoleniu Pani posuwa głęboko, rżnie aż po same jajka, które obijają się pokonanemu o podbródek. Nie zważa na błagalne pojekiwania i ksztuszenie się członkiem, łapiącego powietrze w przerwach, gdy wygrany bije go sztywnym fiutem po twarzy, po czym ponownie pakuje do ust i posuwa. Ucztą dla oczu Pani, jest obfity wytrysk, który oblewa goracą spermą twarz przegranego.


Tytuł zabawy : "Trzymamy fiuta, trzymamy !"

Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Dwóch niewolników leży na ziemi, na plecach. Do ust dostają wibratory, które od żadnym pozorem nie mogą im z nich wypaść. Panie rozpoczynają zabawę w utrudnianie im tej czynności poprzez deptanie po niewolnikach zarówno w obuwiu, zmieniając je z kozaczków na klapki, sportowe itp., jak i bosymi stopami. Depczą ich na przemian po ciałach, a także, by rozproszyć ich uwagę - po fiutach i jajkach.

Wygrywa ten, kto dłużej wytrzyma i nie wypuści wibratora z ust.


Przegrany : Pani kryczy na niewolnika, że skoro nie umie utrzymać sztuczngo fiuta w pysku, to dostanie do gęby prawdziwego. Dostanie i będzie trzymał doputy, dopóki ów prawdziwy fiut nie wytryśnie. Rozkazuje wygranemu kucnąć nad twarzą pokonanego, trzymać go za głowę i wsadzić mu swojego do ust. Wygrany może posuwać biodrami, tak szybko jak chce, by dojść w ustach lub na twarz pokonanego. Dodatkowo Pani ponownie depcze po fiucie i jajkach przegranego.

Wygrany : Wygrany dostaje możliwość ulżenia sobie w ustach pokonanego.
Tytuł zabawy : "Maraton obciągania"

Minimalna ilość osób : dwie Panie / Pani i niewolnica oraz dwóch niewolników

Założenia zabawy : Dwóch niewolników klęczy nago z dłońmi związanymi za plecami. Panie rozsiadają się wygodnie na sofie w rozkroku ze sztucznymi członkami na paskach, przypietych do pasa. Pada rozkaz obciągania Paniom. Warunkiem do zwycięstwa, jest szybszy orgazm (oczywicie udawany) którejś z Pań i ocena, który niewolnik obciągał lepiej.

Wygrany : Wygrany rozsiada się w nagrodę wygodnie w rozkroku na sofie i relaksuje się obciąganiem, jakie serwuje mu przegrany. Ma prawo się spuścić, lecz wcześnie to sygnalizuje Pani.


Przegrany :
Dostaje za karę, prócz wyśmiania ze strony Pani, że nie potrafi obciągać, polecenie treningu robienia loda. Nachyla się, wciąż skrępowany nad fiutem wygranego i bierze do ust. Rusza głowa w górę i w dół. Jedna z Pań pomaga mu dociskając stopą jego głowę do krocza wygranego. Druga natomiast popędza szturchnięciami i kopnięciami bosą stopą w wiszące jajka pomiędzy nogami przegranego. Gdy wygrany sygnalizuje chęć wytrysku, Pani kładzie stopę na głowie przegranego, który cały spust przyjmuje do ust.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #2

 • niewolnikulegly
 • niewolnikulegly Avatar
niektóre propozycje są zajebiste i ciekawe dla niewolników !!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #3

 • Anzelm
 • Anzelm Avatar
Cytuję: (niewolnikulegly)
niektóre propozycje są zajebiste i ciekawe dla niewolników !!!

a tak z czystej ciekawości... które dla Ciebie? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #4

 • Dr.M
 • Dr.M Avatar
jak dla mnie to chciałabym zrealizować te wszystkie zabawy....kto jest gotowy..... zapraszam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #5

 • Anzelm
 • Anzelm Avatar
Cytuję: (Dr.M)
jak dla mnie to chciałabym zrealizować te wszystkie zabawy....kto jest gotowy..... zapraszam

Cieszę się, że mogłem podsunąć kilka pomysłów Paniom.
jak tylko następne "zabawy" wpadną mi do głowy, prześlę do akceptacji ;)

Pozdrawiam.
A.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #6

 • niewolnikulegly
 • niewolnikulegly Avatar
Pozdrawiam. Jak dla mnie to: Jak daleko wystrzelisz? Wio koniku , Powstań psie ! 5minut na 5 spustów , ,,niewolnicze sześć - dziewięć ". :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #7

 • lady red cat
 • lady red cat Avatar
a co to?koncert życzeń?nie za dobrze dziwkom?:):)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #8

 • lilium
 • lilium Avatar
Rozmarzyli się :)

A zabawy ciekawe, niestety jak dla mnie, bez duuużych modyfikacji się nie obędzie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #9

 • lady red cat
 • lady red cat Avatar
Cytuję: (lilium)
Rozmarzyli się :)

A zabawy ciekawe, niestety jak dla mnie, bez duuużych modyfikacji się nie obędzie ;)

prawda jest taka ,że każda Pani i tak zrobi ,co zechce;););)
a pomarzyć zawsze można:):)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #10

 • dingo
 • dingo Avatar
co za kocica :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #11

 • lady red cat
 • lady red cat Avatar
Cytuję: (dingo)
co za kocica :)

czerwona;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #12

 • wyjęty z paradoksu
 • wyjęty z paradoksu Avatar
czerwony kotek. :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #13

 • niewolnikulegly
 • niewolnikulegly Avatar
Co czerwony kotek proponuje ? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #14

 • lady red cat
 • lady red cat Avatar
Cytuję: (niewolnikulegly)
Co czerwony kotek proponuje ? ;)

czerwony kotek ma baaardzo bujną wyobraźnię:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #15

 • sluga74
 • sluga74 Avatar
 • Offline
 • Senior
 • Posty: 57
 • Otrzymane podziękowania: 1
 • Oklaski: 0
Mnie bardzo podnieca mysl, że Domina w trakcie sesji kazałaby mi obciągać za karę lub dla swojej zabawy męskiego fiuta. Dlatego te propozycje, gdzie finałem było obciąganie drugiemu facetowi strasznie mi się podobają i chętnie takich bym spróbował...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #16

 • degenerat
 • degenerat Avatar
lady red cat miałaś ich wszystkich na sesji, że nazywasz ich dziwkami?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #17

 • lady red cat
 • lady red cat Avatar
Cytuję: (degenerat)
lady red cat miałaś ich wszystkich na sesji, że nazywasz ich dziwkami?
a czy każdy pies u każdej Dominy był na sesji,że mówi do nich PANI?:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #18

 • czasownik
 • czasownik Avatar
Zwracanie się do Kobiet per "Pani" nie musi świadczyć o czyjejś uległości - raczej o kulturze i wychowaniu.

Natomiast co do drugiej sytuacji, to nie zapominajmy, że jesteśmy na forum, a nie na sesji. Gdyby np. jakaś obca Domina zaczęła mnie wyzywać publicznie, to gwarantuję, że moja odpowiedź byłaby bardzo dosadna... I myślę, że niejeden z Kolegów z tego forum postąpiłby w takiej sytuacji tak samo.

Owszem, są i tacy, dla których uległość oznacza pozwolenie na poniżanie siebie przez każdego i wkażdym miejscu i okoliczności, ale takim desperatom mogę jedynie życzyć "Szerokiej Drogi".

Pozdrawiam

P.S. Ciekawe masz pomysły Anzelm.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #19

 • grzesio_switch
 • grzesio_switch Avatar
Cytuję: (Anzelm)
Cytuję: (Dr.M)
jak dla mnie to chciałabym zrealizować te wszystkie zabawy....kto jest gotowy..... zapraszam

Cieszę się, że mogłem podsunąć kilka pomysłów Paniom.
jak tylko następne "zabawy" wpadną mi do głowy, prześlę do akceptacji ;)

Pozdrawiam.
A.


Czekam z niecierpliwością na kolejne propozycje zabaw. Próbował już ktoś na sesji realizować scenariusze z tej listy?
Ostatnio zmieniany: 7 lata 11 miesiąc temu przez grzesio_switch.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #20

 • lady red cat
 • lady red cat Avatar
Cytuję: (czasownik)
Zwracanie się do Kobiet per "Pani" nie musi świadczyć o czyjejś uległości - raczej o kulturze i wychowaniu.

Natomiast co do drugiej sytuacji, to nie zapominajmy, że jesteśmy na forum, a nie na sesji. Gdyby np. jakaś obca Domina zaczęła mnie wyzywać publicznie, to gwarantuję, że moja odpowiedź byłaby bardzo dosadna... I myślę, że niejeden z Kolegów z tego forum postąpiłby w takiej sytuacji tak samo.

Owszem, są i tacy, dla których uległość oznacza pozwolenie na poniżanie siebie przez każdego i wkażdym miejscu i okoliczności, ale takim desperatom mogę jedynie życzyć "Szerokiej Drogi".

Pozdrawiam

P.S. Ciekawe masz pomysły Anzelm.

Anzelma akurat miałam wtedy prawo nazwać dziwką:)i jakoś on się nie oburzył..więc o co chodzi?;)po co się wtrącacie?:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #21

 • czasownik
 • czasownik Avatar
Nie mam zamiaru wtrącać się w sprawy prywatne Użytkowników. Jestem tutaj po to, aby pilnować porządku i dlatego uznałem za stosowne poruszyć w swoim poście kilka zagadnień związanych z Etykietą BDSM. Niektórym Forumowiczom, zwłaszcza tym początkującym, taki obraz dyskusji mógłby nieco wypaczyć pojęcie o BDSM i dominacja oraz uległość mogłyby kojarzyć się im jedynie z wyzywaniem się przez internet.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #22

 • winston
 • winston Avatar
Ja uważam, że nazywanie kogoś na tym forum dziwką, psem, psiakiem nie jest niczym złym pod warunkiem, że nie ma ewidentnie pejoratywnego wydźwięku. To świadczy raczej o wytworzeniu się specyficznego dla tego tematu języka. Podobnie nazwanie kogoś Panią w tym miejscu nie jest zwykłą formą grzecznościową (przecież na forum jesteśmy na "ty":)), ale oznacza przyporządkowanie kogoś do dominującej grupy użytkowników tego forum. Nie oburzam się na slavedoga, który jeszcze kilka dni temu w jednym z wątków nazywał mnie "dziwka winston" bo wiem, że nie chciał mnie w ten sposób obrazić, jeśli natomiast ktoś chciałby mi w ten sposób ubliżyć, na pewno moja reakcja byłaby ostra.
Chwała Ci za to Czasowniku, że pilnujesz forumowej etykiety ale jestem przekonany, że w tym przypadku interwencja nie była konieczna. Cóż, Degenerat próbuje, z nie znanych mi przyczyn, przyłapać na czymś Lady Red Cat i dlatego szuka dziury w całym. Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek poczuł się urażony stosowanymi przez nią określeniami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #23

 • winston
 • winston Avatar
Wracając do tematu, nie podobają mi się specjalnie propozycje Anzelma, za dużo tam wzajemnego obciągania, poza tym nie lubię z góry ustalanych scenariuszy ale wielki szacunek za inwencję twórczą:).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #24

 • Lady_Kemintiri
 • Lady_Kemintiri Avatar
Niezłe te zabawy :) Trzeba będzie popróbować różnych elementów - generalnie pomysły świetne :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 11 miesiąc temu #25

 • tongue4ass
 • tongue4ass Avatar
 • Offline
 • Senior
 • Posty: 65
 • Otrzymane podziękowania: 5
 • Oklaski: 2
Może taki podręcznik stworzyć "101 pomysłów na sesję":) ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 9 miesiąc temu #26

 • Anzelm
 • Anzelm Avatar
tongue4ass

można zainicjować taki dział (nie wiem jak to ze strony programistycznej by wyglądało) odnośnie pomysłów, motywów na sesję... generalnie temat otwarty...


Lady_Kemintiri

Bardzo dziękuję za aprobatę Pani.


winston

Jak to mówią... co kraj to obyczaj... każdy ma swoje fantazje, ja pozwoliłem sobie na wyraźne życzenie p. M wrzucić swoje fantazje i "zabawy" w których chciałbym wziąć udział.


lady red cat

Owszem, ma Pani takie prawo...Pozdrawiam.
A.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 9 miesiąc temu #27

 • Johan
 • Johan Avatar
Cytuję: (Anzelm)
można zainicjować taki dział
Pewnie, że można. Pytanie tylko, czy aby na pewno jest to potrzebne? Ten dział i ten wątek nie jest wystarczający? Napisałeś już przecież sporo w tym temacie, po co to gdzieś jeszcze powielać, albo przenosić? Moim zdaniem jest dobrze. Podręcznik "101 pomysłów na sesję", który proponował "tongue4ass" może być właśnie tutaj.

Cytuję: (Anzelm)
(nie wiem jak to ze strony programistycznej by wyglądało)
Bardzo bym się zdziwił, gdyby założenie nowego działu wymagało jakichkolwiek umiejętności programowania. Forum na pewno ma gotowe funkcje, teraz założenie działu wymaga zapewne tylko odpowiednich uprawnień.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc temu przez Johan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 9 miesiąc temu #28

 • Anzelm
 • Anzelm Avatar
Mam jedynie na myśli, że wprowadza to pewien porządek w funkcjonowaniu portalu.

Portalu, a nie forum, gdzie jedna wypowiedź jest zasypywana stertą innych, lakonicznych, głównie komentujących.

Na podobny sposób został właśnie stworzony słownik terminów BDSM.

Ot taka moja wola sugestia...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 9 miesiąc temu #29

 • Johan
 • Johan Avatar
Cytuję: (Anzelm)
Portalu, a nie forum, gdzie jedna wypowiedź jest zasypywana stertą innych, lakonicznych, głównie komentujących. Na podobny sposób został właśnie stworzony słownik terminów BDSM.
A mnie osobiście właśnie te lakoniczne, głównie komentujące posty bardzo się podobają. Ktoś na forum rzuca scenariusz, a inne osoby komentują go. Dodają coś od siebie, wspominają nieco swoich doświadczeń związanych z takim scenariuszem, mówią o swoich marzeniach związanych z tym scenariuszem. Moim zdaniem, gdyby takie coś wprowadzić na zasadzie słownika BDSM portal by ucierpiał. No ale to też oczywiście, wyłącznie moje zdanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Proponowane zabawy dla niewolników. 7 lata 8 miesiąc temu #30

 • Anzelm
 • Anzelm Avatar
Tak z czystej ciekawości...

Jako, że już przeszło 3 miesiące temu na prośbę Dr.M wrzuciłem na forum proponowane przeze mnie "zabawy" dla Pań i formy upokorzenia, chciałbym zapytać zarówno Panie jak i odwiedzających, czy może mieli chęć lub okazję którąś wypróbować?

W podanej lub zmodyfikowanej formie?

Pozdrawiam.
A.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena