Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Lizanie brudnej pupy
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Lizanie brudnej pupy

Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #1

Co sądzicie o lizaniu pupy po całym dniu lub po zrobieniu kupki. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie. Ja osobiście lubie jak dupeczka nie jest prosto z kąpieli jak czuje delikatny zapach gówna. Raz miałem okazje wylizać pani prosto po skorzystaniu z wc coś wspaniałego. Trwało to może minute i odrazu się spuściłem. Niesamowite przeżycie ten smak zapach.
  • Facesitting1
  • Junior
  • Punkty: 138
  • Oklaski: 0

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #2

Według mnie najlepsza zabawa jest właśnie wtedy kiedy pani specjalnie podsuwa swojemu poddanemu nieumytą pupę do adorowania.

Doświadczenia mam w tym zakresie dosyć skromne gdyż moją partnerkę bardzo takie sytuacje krępują podczas pieszczot, mimo to czasem udawało mi się podczas takiej adoracji przebijać językiem przez jej zaciśnięte pośladki i poczuć ten specyficzny smak nieodświeżonej pupy. Zdarzyło mi się też kiedyś przez dobrych kilka minut lizać taką pupę "w stanie surowym" i chociaż nie stanowiło to dla mnie większego problemu to jednak przez kilka dni po tym zdarzeniu odczuwałem niepokojące bóle brzucha, które mam nadzieję że wynikały tak na prawdę z czegoś innego, gdyż mimo wszystko chętnie posłużyłbym jakiejś dominującej pani za prawdziwy papier toaletowy
  • blondman78
  • Fresh
  • Punkty: 38

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #3

mniam...lizanie brudnej pupy....czy po toalecie czy po calym dniu to zawsze kosmos...oczywiscie kolorystyki dodaja odpowiednie texty dominujacej Pani...i odpowiednia oprawa....smycz obroza...czasem kajdanki...poprzedzone doglebnym wachaniem pupy Pani...czasem ostre lanie przedtem....wspaniale uczucie...
  • lecksklave
  • Senior
  • Punkty: 511
  • Oklaski: 1
  • Honor Medal

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #4

witam ja bym tak chyba niechciał
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #5

Jako, że jesteśmy na forum i Facesitting1 pytasz, to nie omieszkam odpowiedzieć.
Podobnie do swojego przedmówcy - również jestem na nie. Ale to moje osobiste zdanie.

Przekonałem się już w życiu do wielu rzeczy i wiele widziałem. Dawniej, ja już kiedyś zapewne wspominałem na forum, czymś totalnie... wręcz odrzucającym był widok faceta w zabawach oralnych z drugim facetem, tak teraz chętnie znalazł bym się w roli klęczącego.
Moczem - owszem, chciałbym zostać potraktowany. Świetny sposób na poniżenie, zgnojenie delikwenta. Ale niestety scat, kał, odchody są dla mnie czymś, co wciąż mnie odrzuca i odrzucać będzie.

Pewno w oczach wielu osób wyjdę na tego, co dziwak, że nie lubi.
Ale przekonałem się, że ludzie na dosłownie wszystko mają swoją odmienną opinię.
A powiem jeszcze, że było to nawet przy tak "błahym" i "niewinnym" temacie, jakim są kobiece stopy, całowanie ich, footjob podczas zabaw w łóżku, gdzie po zaproponowaniu takiej formy zabawy, dziewczyny odpowiadały, że to dziwaczne, nienaturalne, obleśne i jakieś w ogóle takie... zboczone.
  • Anzelm

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #6

witam anzelm popieram cie mocz jak najbardziej może być, ale kał to zdecydowanie NIE!!! poprostu odruchy wymiotne są i tak będzie
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #7

U mnie nawet nie tyle odruchy wymiotne, co po prostu KOMPLETNIE mi to nie idzie w parze z jakąkolwiek zabawą erotyczną, czy inną...

Co prawda często przekraczamy własne granice, ale tej przekraczać nie będę.
Nie wiem... chyba związać by mnie musieli i z zaskoczenia to zrobić... ale nie wolę nie ryzykować
  • Anzelm

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #8

sam widok odrazu obrzydza, ja bym sie związać niedał, a potem jakieś choroby by były i szpital, leki masa kasy by poszła na to wszystko
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #9

Wiesz... zarazić się wieloma chorobami można w przeróżny sposób. Podczas wielu zabaw. Ale to już osobny temat.

A co dopiero Maćku powiesz, jeżeli byś dajmy na to padł ofiarą jakiejś dominującej osoby,u której chciałbyś doświadczyć poniżenia poprzez związanie, podczas tego związania wszystko to co lubisz, np. fetysz stóp, deptanie itp itd, ale np. pod wpływem alkoholu była by na tyle nieopanowana, że doświadczyłbyś przygody z niechcianym scatem...
  • Anzelm

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #10

ja po pierwsze niepije alkocholu, a jak już by sie tak potoczyło to niepołkną bym tylko wypluł, i nawet jak bym za to dostał takie baty że by bolało, współczuje tym co to lubią
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #11

lizanie pupy po kupce jest podniecajace,a wolgole rimming dostarcza niesamowitych wrazenien ,czuc ciepło,smak najlepiej lizac na rozkaz p.M dziewczyny z bytomia:)
  • grzegorz34

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #12

grzesiek może i jest to podniecające ale pomyśl kto by tak chciał? Niektórzy mają odruch wybrzydzania i jeszcze ten zapach odrazu chce sie puścić pawia
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #13

zalezy od podniecenia,jesli narasta spoko,jesli opadnie nie chce sie:)brudzic jezyka
  • grzegorz34

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #14

Grzegorz, poruszyłeś bardzo ważną kwestię. Stopień podniecenia. Od niego chyba wszystko zależy. Nawet najbardziej upragniona czynność traci na chęci jej wykonania, gdy emocje opadną... chyba dlatego czasem można wyczytać, że Panie pozwalają uległym "dać upust swym emocjom" pod koniec spotkania.
  • Anzelm

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #15

Obydwoje macie racje i nie . ponieważ moim skromnym zdaniem, jeżeli jest się fetyszystą danego " zagadnienia" to raczej taka sytuacja powinna podniecać, chyba że też znaczną rolę ma wpływ Pani, niestety nie wiem tego ponieważ nie jest to moim fetyszem, ale wiem , że coś takiego jest nowym doznaniem, warto wszystkiego spróbować, źeby poznać swoje upodabani/ ograniczena.
Zawsze bylam otwarta na wszystko
  • suczka Vikki

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #16

jak wy to możecie lubić to ja niewiem fuj! Ja bym tak niemógł
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #17

Vikki, nie wiem, czy doświadczyłaś takiego uczucia, ja natomiast owszem. Jak wspomniałaś, fetysz jest na tyle mocny, że podnieca. Owszem, jest w tym sporo racji, ale sama przyznasz, że w miarę zabaw przy danym fetyszu, napięcie rośnie, kumuluje się, po czym dajesz sobie ulżyć orgazmem.

A wtedy emocje, może nie całkiem, ale znacznie opadają i już tak żwawo ponownie nie przystępujesz do zabawy, jak za pierwszym razem.
  • Anzelm

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #18

viki ,mysle ze jesli jest sie fetyszysta danego zagadnienia to bedzie podniecac,ale kazdy ma jakies granice np lizanie spoconej,po dniu, po wc w czasie robienia scatu ale wtedy ta kulminacja napiecia rosnie a poyem po" upuscie" emocje opadna i scat juz nie wydaje sie tak podniecajacy:)
"
  • grzegorz34

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #19

to przeciez calkiem proste...przy tzw dirty rimming czy tez przy zabawach toaletowych z kawiorem istnieja dwa aspekty...primo...istniejace uczucie obrzydzenia i odruch wymiotny.....secundo...uczucie ponizenia jest nie do topniecia jest niejako kulminacja ponizenia...kazda para bawiaca sie w te klocki powinna wiedziec ktore z tych uczuc przewaza...i jakie stawia sobie pryncypia....pozdrowienia..
  • lecksklave
  • Senior
  • Honor Medal

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #20

U mnie np.chec bycia ponizonym przewaza nad wszystkim.Dlatego chetnie poddaje sie dominacji toaletowej.Zapach czy smak to dla mnie sprawa drugorzedna.Mysle ze wlasnie dodaje pikanterii.Podczas dominacji nie dostaje podniecenia sexualnego.Tego doznaje podczas tradycyjnego sexu.Ponizenie to jest to czego ciagle szukam.Podobnie jest z chlosta.Nie jestem masochista a jednak z pokora przyjmuje bol.Mysle ze jestem typowym niewolnikiem a bycie toaleta Pani uwazam za swoja sluzbe i obowiazek.
  • fikander

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #21

fikander życze smacznego:sick:
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #22

19maciek19 :
fikander życze smacznego:sick:
dlaczego jesteś ironiczny i wyśmiewasz czyjeś preferencje nienawidzę takich pierdolniętych gadek
  • Dr.M

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #23

fikander :
U mnie np.chec bycia ponizonym przewaza nad wszystkim.Dlatego chetnie poddaje sie dominacji toaletowej.Zapach czy smak to dla mnie sprawa drugorzedna.Mysle ze wlasnie dodaje pikanterii.Podczas dominacji nie dostaje podniecenia sexualnego.Tego doznaje podczas tradycyjnego sexu.Ponizenie to jest to czego ciagle szukam.Podobnie jest z chlosta.Nie jestem masochista a jednak z pokora przyjmuje bol.Mysle ze jestem typowym niewolnikiem a bycie toaleta Pani uwazam za swoja sluzbe i obowiazek.
fikander nie przejmuj się pierdolniętymi gadkami
  • Dr.M

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #24

Oczywiscie ze sie nie przejmuje.Bo tylko ktos kto nie czuje klimatu BDSM pieprzy bez sensu.Czytam nieraz o fantazjach i upodobaniach innych forumowiczow i chodz mniej lub wiecj kreca mnie to sie nie wymadrzam .Kazdy z nas chce sie realizowac i to jest najwazniejsze
  • fikander

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #25

dobra ok, będzie najlepiej jak nic wogóle niebęde pisał
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #26

Maćku ja podzielam zdanie dr M oraz fikander.Każdy ma swoje fantazje, upodobania...wyśmiewając kogoś za jego preferencje jest szczeniackie i niedojrzałe...czy ktoś tutaj piętnował Cię? śmiał się? bądź ironizował nawiazując do Ciebie...? generalnie osobiście ja marze o sesji facesittingu...szczególnie w ciuszkach:jeansach,,legginsach itp... nic mnie bardziej nie kręci...myślę że dla niektórych może to być dziwne ale mam to gdzieś.Traktuj innych z szacunkiem, a otrzymasz to samo.
  • bardzodziwny
  • Fresh
  • Punkty: 124

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #27

Lizałem pupę, może niebrudną ale taką lekko spoconą. Podniecajacy smak i zapach.
  • boryna
  • Fresh
  • Punkty: 196

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 4 mies. temu #28

witaj bardzo dziwny masz racje i Pani Dr. M też przepraszam fikandera, ale każdy ma swoje zdanie o tym
  • 19maciek19

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 3 mies. temu #29

siwetnie fikander...u nas tez przewaza ta opcja...ale doewoluowalem dopiero do tego....smile...uczucie ponizenia jest nie do topniecia....gl
  • lecksklave
  • Senior
  • Honor Medal

Odp: Lizanie brudnej pupy 2 lata, 3 mies. temu #30

póki co zabawiam sie ze swoimi odchodami , ale przeglądając to forum coraz bardziej ciągnie mnie do skorzystania z oferty Dr. M
  • Daniel
  • Junior
  • Punkty: 307
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.65 sekundy

Losowo wybrane anonse

MEDICAL FETISH
MEDICAL FETISH
(Anonse BDSM / Osoba uległa)