Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Domina Laura OT

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #31

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 5
LadyRedCat79 napisał(a):
[
Moderator jest od MODEROWANIA,nie od spełniania zachcianek uleglych;)

Jako że czuję się adresatem tego postu, przyjmuje go do wiadomości. ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #32

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
servant 67 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
[

;) ;) ;)

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #33

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: -4
LadyRedCat79 napisał(a):
servant 67 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
[

;) ;) ;)
Ja również się zdezorietowałem :unsure:

Odp: Domina Laura 1 rok 1 miesiąc temu #34

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
LadyLaura napisał(a):
Chcesz więcej informacji to zapytaj mnie :P
Cynicznie :unsure:
Nadgarstki opadają na podłogę :ohmy:
Ps. Zabawki owszem ładne ale nie miejsce na ich eksponowanie :blink:
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 miesiąc temu przez Niewolnik46.

Odp: Domina Laura 1 rok 1 miesiąc temu #35

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Niewolnik46 napisał(a):
LadyLaura napisał(a):
Dopiero marudziles,że temat o Pani Laurze jest zasmiecony,teraz sam się przyczyniasz do jego zaśmiecania.
Zastanawiam się-jaki jest twój cel związany z Panią Laura?Chcesz jej dokuczyc?Robić na złość?Bo z twoich wypowiedzi nie wynika;żeby chodziło o wiedzę jej temat.
Inna sprawa,że od początku swojej bytności na forum zdazyles już obrazić kilka osób.
Nie wiem po co.

Odp: Domina Laura 1 rok 1 miesiąc temu #36

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Droga Lady Red, nie mam powodu aby komukolwiek tu dokuczać. Śmieszy mnie tylko to że zadaje się pytanie do osób bezstronnych o pomoc żeby uzyskać wiarygodne informacje a osoba o której się mówi pisze w odpowiedzi, i tu cytuję CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI ZAPYTAJ MNIE ;) Jest to dla mnie bynajmniej smieszne gdyż nie chce użyć obraźliwego slowa.

Odp: Domina Laura 1 rok 1 miesiąc temu #37

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Niewolnik46 napisał(a):
Droga Lady Red, nie mam powodu aby komukolwiek tu dokuczać. Śmieszy mnie tylko to że zadaje się pytanie do osób bezstronnych o pomoc żeby uzyskać wiarygodne informacje a osoba o której się mówi pisze w odpowiedzi, i tu cytuję CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI ZAPYTAJ MNIE ;) Jest to dla mnie bynajmniej smieszne gdyż nie chce użyć obraźliwego slowa.
Dla mnie nie jest to śmieszne.
Temat uważam za zakończony.
Tak na marginesie-jestem LADY RED CAT:)

Odp: Domina Laura 1 rok 1 miesiąc temu #38

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
LadyRedCat79 napisał(a):
Niewolnik46 napisał(a):
Dla mnie nie jest to śmieszne.
Temat uważam za zakończony.
Tak na marginesie-jestem LADY RED CAT:)
Mnie również meczy wałkowanie tematu w nieskończoność ale cóż innego począć jeśli niektórym trzeba tłumaczyć proste zagadnienie kilka razy.
Oczywiście Lady Red Cat przepraszam za lenistwo i obiecuję poprawę ;-]

Odp: Domina Laura 1 rok 1 miesiąc temu #39

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
Niewolnik46 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
servant 67 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
[

;) ;) ;)
Ja również się zdezorietowałem :unsure:

A któż jeszcze się zdezorientował prócz Ciebie?
Cokolwiek znaczą emotki w odpowiedzi Lady Red Cat, to raczej nie zdezorientowanie? ;)

A tak jeszcze odnośnie mojej wypowiedzi w cytacie, to może dodam że, szkoda że Lady Red Cat pociągnęła retorykę którą zainicjował @kot Maciej w swoim (delikatnie mówiąc ), mało rozsądnym poście
Naprawdę uważa Pani że moja wypowiedź:
servant 67 napisał(a):
Mam na to bardzo kompromisowy sposób, posty od 29-tego, do końca przenieść do nowego wątku pod tytułem n.p. "Lady Laura Gdynia" :) :)
brzmi jak zachcianka, czy też widzimisię?
Jako osoba która nie jest tu stroną, wyraziłem opinię jakbym załatwił tą sprawę. Pani uznała inaczej a Pani Laurze to odpowiada i niema sprawy.
Tylko z braku czasu nie odpowiedziałem na prowokację @kota Macieja, który choć nie personalnie to niewątpliwie m.in. mnie miał na myśli pisząc o 'jednym z drugim płatkiem śniegu'. Nie chcąc uciekać od dalszej dyskusji, zapytałem wprost kogo ma na myśli, bo wychodzi na to że drugim "płatkiem" jest Pani Laura.

Lady Red Cat mając na uwadze Pani późniejszy post

LadyRedCat79 napisał(a):
Chłopaki,spokojnie:)
Wieczorem pomyślę.
odniosłem wrażenie że dostrzegła Pani absurdalność wypowiedzi @kota Macieja, jednak pisząc później o „spełnianiu zachcianek uległych” , wyprowadziła mnie Pani z błędu.

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #40

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Servant 67-nie ciebie miałam na myśli;)

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #41

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 221
  • Oklaski: 14
Widzę ze potrzebne jest małe wyjaśnienie.

Nie wiem dlaczego @servant67 odebrałeś mój "płatek" personalnie, przecież jasno napisałem o narzekających a ty zaproponowałeś rozwiązanie.
Tyczył się on Niewolnika46 oraz wszystkich potencjalny kolejnych którzy mogliby przyjść i stosować jego retorykę.

Z twoim zdaniem się często nie zgadzam, co nie zmienia faktu że szanuję twoje wypowiedzi gdyż są po prostu zazwyczaj konstruktywne.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 miesiąc temu przez kot Maciej .

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #42

• slaveon72
  • slaveon72 Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 37
  • Oklaski: 0
Przepraszam, że się wtrącę... Wy tu sobie "wyjaśniacie i tłumaczycie swoje wypowiedzi", a autor wątku jak nie ma nic na temat, tak nie ma... ;) Mam małą prośbę do wszystkich - uszanujmy wolę założyciela wątku bez oceniania i komentowania. Jeśli zależy mu wyłącznie na opinii osób, które służyły Lady Laurze, to niech tak będzie. Jego wątek i jego wola. Przyznaję, że też nie rozumiem (choć nie muszę rozumieć) w czym przeszkadzały wpisy i zdjęcia Pani Laury, ale Pani z klasą szybko załatwiła sprawę, a Lady Red Cat wycięła i przeniosła część wypowiedzi do osobnego wątku i to właściwie powinno załatwić sprawę, a tu zrobił się z tego gorący temat i co najgorsze zmierzający niestety ku gównoburzy (cholernie spodobał mi się ten termin). Naprawdę uważam, że warto wiele rzeczy zmilczeć i pozostawić samym sobie, a efekt będzie o wiele lepszy. Pozdrawiam :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Niewolnik46

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #43

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 148
  • Oklaski: -9
To ja też sie wtrące
Uważam, że na tym forum Panie są najważniejsze i błagam wręcz aby każdy wątek o Dominach był upiększany ich fotami, im więcej tym lepiej...
A ulegli niech dbają o wiarygodne i pomocne opinie.

Odnosnie kolegi niewolnik46:
Myślę, że uwzględnił łagodne i dobrotliwe usposobienie Lady Laury z Gdyni i zaczyna budować klimat przed spotkaniem, po prostu na dzień dobry chce zaliczyć solidny wpier...l
No a my czekamy na relacje, najlepiej obu stron :)

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #44

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
LadyRedCat79 napisał(a):
Servant 67-nie ciebie miałam na myśli;)

Wiem, ale tak wyszło ;) :)

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #45

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
Kocie Macieju, przyznam że bez cienia ironii i złośliwości rozbroiłeś mnie Twoim wyjaśnieniem.
Ty chyba dopiero teraz przeczytałeś ten OT od A do Z i pojąłeś to, że z narzekającym niewolnikiem 46 wymieszałeś nie tylko mnie, sprowadzając moją propozycję do absurdu, ale również Panią Laurę. A teraz spłaszczasz swoją wypowiedź do narzekających i potencjalnych.
Dokładniej brzmiało to tak
kot Maciej napisał(a):
Dopiero teraz po latach stwierdził że posty Lady Laury mu tutaj nie pasują i postanowił "powalczyć" o porządek na forum, a Lady Red Cat ma lecieć i dzielić tematy bo jednemu z drugim płatkowi śniegu się nudzi i postanowił po latach ponarzekać w temacie.[

A później
kot Maciej napisał(a):
A teraz z przymrużeniem oka. Lubicie Femdom to teraz Lady stwierdziła że nie będzie dzielić tematów bo takie ma ktoś widzimisię, a Lady Laura ma pełne prawo robić to co robiła w tym temacie.
Nie musimy się zgadzać żeby się szanować, ale proszę Cię – rozmawiajmy szczerze, jak facet z facetem.
Mógłbym teraz podawać wszystkie cytaty gdzie jest mowa o oddzieleniu tematów, ale chyba nie jest to konieczne. Łatwo zauważysz że tylko ja i Pani Laura porusza ten temat. Niewolnik 46, nie tylko się do tych propozycji nie odnosi, ale nawet się później odcina od nich. A ja myślę że wiem dlaczego.
Gdybyś jeszcze czytając moje posty odnośnie dzielenia tematów, zamiast @ servant 67, wstawił @kot Maciej, uzyskasz odpowiedź dlaczego Twój „płatek” odebrałem personalnie i skąd moja reakcja. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): kot Maciej

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #46

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Lady Laura Gdynia napisał(a):
Temat jest o mnie :woohoo:
I nie zamierzam się przepracować, dlatego właśnie ograniczam pewne aktywności internetowe do niezbędnych.Zostaje mi wtedy więcej realnego czasu.Także na odpoczynek :P
Pozdrawiam :)
Temat owszem jest o Pani, ale pytanie już Nie, jeśli zależało by mi na Pani samoocenie prośba brzmiała by : Pani Lauro proszę nam coś o sobie napisać i w wolnej chwili wrzucić kilka fotek. Niestety nie taki miałem zamiar zakładając wątek :P

Odp: Domina Laura 1 rok 1 miesiąc temu #47

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
LadyRedCat79 napisał(a):
Niewolnik46 napisał(a):
LadyLaura napisał(a):
Dopiero marudziles,że temat o Pani Laurze jest zasmiecony,teraz sam się przyczyniasz do jego zaśmiecania.
Zastanawiam się-jaki jest twój cel związany z Panią Laura?Chcesz jej dokuczyc?Robić na złość?Bo z twoich wypowiedzi nie wynika;żeby chodziło o wiedzę jej temat.
Inna sprawa,że od początku swojej bytności na forum zdazyles już obrazić kilka osób.
Nie wiem po co.
Próbuje wskazać palcem co tu jest nie tak, ponieważ prośba o podzielenie się opinią była kierowana do biorców a potencjalny dawca sugeruje aby pytać u źródła. Przecież oczywiste jest że tak bym uczynił gdyby mi zależało na takich informacjach.

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #48

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 221
  • Oklaski: 14
@servant 67 Ok przyznaję się do winy. Wymieszane w tym samym zdaniu przenoszenia, płatka i narzekania rzeczywiście wygląda tak jak bym Ciebie miał na myśli. Skonstruowałem ten post niechlujnie i na szybko z tego powodu że byłem wtedy dosyć zajęty a staram się tego zazwyczaj nie robić.

Napisałem sprostowanie, możesz w nie wierzyć lub nie. Niewiele na tą kwestię mogę poradzić. Mogę ci tylko napisać że jeżeli bym Cię uważał za trolla/ płatka/ prowokatora nie wchodził bym tutaj i starał się wytłumaczyć sytuację.

Podsumowując. Nie dziwię się że tak to odebrałeś, samemu pewnie bym tak to odebrał. Nie to miałem na myśli. Dostałeś wyjaśnienie możesz w nie uwierzyć lub nie. Z mojej strony napisałem co miałem do napisania w tej kwestii.
Za tę wiadomość podziękował(a): servant 67

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #49

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
LadyRedCat79 napisał(a):
Niewolnik46 napisał(a):
Owszem są to informację na temat Lady Laury ale nie od osób które były i poczuly tylko od jej samej więc nie do końca zgodne z zapytaniem.
A pytanie zadałem proste i klarowne.
Moderatora też nie prosiłem o spełnianie zachcianek tylko samą "zainteresowaną" aby nie zaśmiecała wątku ponieważ nie taki był zamiar jego założenia.
Wojtek może i ożył ale dzięki temu że ulegli podniecają się fotografiami. Dlaczego nikt nie chce się podzielić diznaniami z sesji ???
Przecież sporo osób podzielilo się swoimi odczuciami po sesji u Pani Laury.Przed chwilą dokładnie przeczytałam ten temat.Ty również przyczyniles się do jego "zaśmiecania";)
Owszem ma Pani rację, byłem wówczas jeszcze młody i głupi :) aczkolwiek już wtedy nie byłem zachwycony zasmiecaniem wątku nie chciałem robić afery z byle powodu gdyż miałem nadzieję że P. Laura na tym poprzestanie. Teraz już wiem że tego i innego typu sprawy należy dusić w zarodku.

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #50

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Niewolnik46 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
Niewolnik46 napisał(a):
Owszem są to informację na temat Lady Laury ale nie od osób które były i poczuly tylko od jej samej więc nie do końca zgodne z zapytaniem.
A pytanie zadałem proste i klarowne.
Moderatora też nie prosiłem o spełnianie zachcianek tylko samą "zainteresowaną" aby nie zaśmiecała wątku ponieważ nie taki był zamiar jego założenia.
Wojtek może i ożył ale dzięki temu że ulegli podniecają się fotografiami. Dlaczego nikt nie chce się podzielić diznaniami z sesji ???
Przecież sporo osób podzielilo się swoimi odczuciami po sesji u Pani Laury.Przed chwilą dokładnie przeczytałam ten temat.Ty również przyczyniles się do jego "zaśmiecania";)
Owszem ma Pani rację, byłem wówczas jeszcze młody i głupi :) aczkolwiek już wtedy nie byłem zachwycony zasmiecaniem wątku nie chciałem robić afery z byle powodu gdyż miałem nadzieję że P. Laura na tym poprzestanie. Teraz już wiem że tego i innego typu sprawy należy dusić w zarodku.
Mam nadzieję,że to już twoja ostatnia wypowiedź w tym temacie.

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #51

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Bardzo bym chciał to Pani obiecać, ale nie mogę :side:

Domina Laura OT 1 rok 1 miesiąc temu #52

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Niewolnik46 napisał(a):
Bardzo bym chciał to Pani obiecać, ale nie mogę :side:
A ja jestem pewna,że to ostatni twój post w tym temacie;)
Daj wreszcie spokój Pani Laurze.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena