Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

SandrusiaTrans
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: SandrusiaTrans

SandrusiaTrans 1 rok, 7 mies. temu #1

SandrusiaTrans - chyba najbardziej znana transka w kraju. Jeździ po Polsce i daje dupy...

był ktoś u niej? proszę o opinię.

- www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/...a-kobieca/86743.html
- zbiornik.com/profile/sandrusia1/
- www.sandrusiatrans.pl/
- sandrusiatrans.bloog.pl/?ticaid=6faa8
  • tenczowiec
  • Platinum
  • Punkty: 2177
  • Oklaski: -78
  • Honor Medal

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 6 mies. temu #2

Ja akurat trafiłem jak Sandrusia była w Katowicach, bo chyba tu rzadko bywa i jak pamiętam była pierwszy raz. Bardzo miło wspominam to spotkanko, trochę się obawiałem spotkania, bo to był mój pierwszy raz w ogóle z tą samą płcią, ale już po otwarciu drzwi ujrzałem pięknie zrobioną Trans, bardzo kobieco wygląda na spotkaniu i miałem wrażenie, że jestem z kobietą bo kobieco się zachowuje i nawet ma delikatny głos.
W łóżku z tego co wyczułem to chyba woli być pasywna, ale dla mnie w to GRAJ.
Mam nadzieję, że będzie częściej w Katosach, bo wrócę na pewno.
Pozdro 4all
  • Grzesiek28
  • Fresh
  • Punkty: 4
  • Oklaski: 0

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 5 mies. temu #3

Ona chyba cierpi na przerost swojego ego bo za samą rozmowę (korespondencję znaczy się) z nią żąda doładowania karty telefonu...
  • marty
  • Senior
  • Punkty: 214

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 4 mies. temu #4

Sandrusiatrans raczej powinna nazywać się końtrans!!! Jest bardzo męska, zaniedbana i natrętna - wydzwania i się narzuca ilekroć jest ponownie. Nie pomaga mówienie nie pisz, nie dzwon to ja zadzwonię jak będę chciał ponownie do ciebie przyjść!!!. Naciągara straszna- kup mi coś do jedzenia , doładuj mi telefon itp. Obieca ci wszystko przed spotkaniem , a na spotkaniu lenistwo... Raczej przestrzegam przed spotkaniem z nią . Jeśli już będziesz się z nią umawiał to koniecznie kup w kiosku drugi numer bo nie raz postawi Cię w kłopotliwej sytuacji . Kup też gumki bo ona nie ma i namawiała mnie na sex bez gumy.
  • Piotr0013
  • Fresh
  • Punkty: 35
  • Oklaski: 2

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 4 mies. temu #5

Piotr0013 :
Sandrusiatrans raczej powinna nazywać się końtrans!!! Jest bardzo męska, zaniedbana i natrętna - wydzwania i się narzuca ilekroć jest ponownie. Nie pomaga mówienie nie pisz, nie dzwon to ja zadzwonię jak będę chciał ponownie do ciebie przyjść!!!. Naciągara straszna- kup mi coś do jedzenia , doładuj mi telefon itp. Obieca ci wszystko przed spotkaniem , a na spotkaniu lenistwo... Raczej przestrzegam przed spotkaniem z nią . Jeśli już będziesz się z nią umawiał to koniecznie kup w kiosku drugi numer bo nie raz postawi Cię w kłopotliwej sytuacji . Kup też gumki bo ona nie ma i namawiała mnie na sex bez gumy.

Widzę, że Madziatrans zaczyna i tu podszywać się pod różne nicki i szkaluję SandrusięTrans. Byłem raz i ostatni u MadziaTrans i bardzo szybko wyszedłem jak zobaczyłem dużo starszą osobę niż piszę poza tym nieogolona, zarost 3dniowy przebijający się przez makijaż. Tak czułem, że z tysiąca zdjęć, które sobie robi wybiera tylko te najlepsze, bo akurat dobre światło ma i takie wstawia. Na żywo to totalna porażka! Przede wszystkim stara buzia i chodzący szkieletor ( idealna dla Studentów Medycyny, bo żebra aż się przebijają ).
Aż nie dowierzam, że Madziatrans jest tak zdesperowana, że musi podszywać się i szkalować wyjątkową TV, ale świadczy to o niej.
  • Grzesiek28
  • Fresh
  • Punkty: 4
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek32

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 4 mies. temu #6

Sandrusiatrans sama podszywasz się pod inne nicki i wypisujesz sama o sobie pozytywne kłamstwa nawet i tu !!! Jak wyglądasz widać na zdjęciach ! A jeśli Madzia robi zdjęcia pod światło to spróbuj i ty ... Sandrusia sama wiesz jaka jesteś i dlatego wypisujesz sama sobie pozytywne kłamstwa. Byłem u Ciebie więc wiem kim jesteś ! Powiem ci tak Madzia nawet z 30 cm brodą będzie bardziej sexowna i kobieca niż ty !!! Madzia ma klasę , sexapil , no i jest aktywna nie jak ty kłoda w łóżku. Raz jeszcze napiszę nie dajcie się nabrać Sandrusitrans to zwykły gruby facet w ponczochach
  • Piotr0013
  • Fresh

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 4 mies. temu #7

Sandrusiatrans przestań sama o sobie pisać
  • Piotr0013
  • Fresh
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 4 mies. temu przez Piotr0013.

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 4 mies. temu #8

jak tu się świątecznie zrobiło
  • Draken
  • Junior
  • Punkty: 177
  • Oklaski: 1
  • Autor

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 4 mies. temu #9

Byłem u Madzi i u Sandrusi więc mam porównanie tych dwóch transek !!! Sandrusia rzeczywiście przypomina konia bo jest "duża" i na dodatek ma duży brzuszek. Niestety gumek nie miała! Dziwnie się też zachowuje - strasznie się wysila i wydała mi się sztuczna. Np. dziwnie wyginała stopy zamiast je ukrywać bo dziwnie jest patrzyć na stopę rozmiar co najmniej 45 i ciągle się pyta czy mi się podoba. Myślę że chciała by być taka jak Madzia bo ciągle o nią pytała jaka ona jest , czy jestem zadowolony i kto jest ładniejszy ona czy Madzia ? Wiadomo co musiałem powiedzieć U Madzi byłem trzy razy i zawsze jestem zadowolony. Madzia zawsze zaskakuje mnie nową sexowną stylizacją i zawsze ładnie pachnie. Ciało szczupłe opalone i całkowicie wydepilowane !!! Kutasek zawsze stojący i lubi bzykać nim !!! Zawsze sobie zapalimy papieroska, pożartujemy, zapyta co słychać i czuć że jest po prostu sobą i nie patrzy na czas. Oceniając w skali 1:10 to Sandrusi daję 3 , a Madzi 9 .
  • Mareczekxll
  • Fresh
  • Punkty: 9
  • Oklaski: 1

Sandrusia jest bardzo kobieca 1 rok, 4 mies. temu #10

Zgadzam się z Grześkiem, że Madziatrans zakłada konta co widać zresztą po dacie zakładania, aby tylko pisać negatyw dla SandrusiTrans. Sposób pisania jest identyczny jak na jej blogu, te same błędy i znaki, już na tym blogu widać, że Madziatrans to analfabetka. Jeżdżę dużo w delegacjach i zawsze jak mam szczęście trafić na Sandrusię to nie mogę się oprzeć, aby do niej nie jechać. Spotkałem się z nią w wielu miastach i zawsze jestem zadowolony po spotkanku. U tego Faceta MadziaTrans byłem tylko raz i nigdy więcej. Nie będę płacił za spotkanie staremu Facetowi łysiejącemu.
U Sandrusi podoba mi się jej kobieca natura, zadbane ciałko mięciutkie i to, że tak potrafi zająć się Facetem.
U Madzitrans wzięło mnie obrzydzenie jak po zbliżeniu zobaczyłem na jej twarzy parudniowy zarost, żylaste ręce jak u Faceta Fizola, od razu mi odeszła chęć na cokolwiek, więc wymyślając wymówkę- po prostu wyszedłem.
Niestety, ale jakiś zdesperowany Fetyszysta pójdzie na Madzię, bo tym próbuję nadrobić, ciuchami. U Sandrusi pociągające jest Jej mega ciałko, naturalne i gładkie.
  • Tomek32
  • Fresh
  • Punkty: 41
  • Oklaski: -1

Odp: SandrusiaTrans KOŃ W PONCZOCHACH 1 rok, 4 mies. temu #11

sandrusiatrans niedługo napiszesz że Madzia ma trzy sztuczne nogi i sztucznego kutasa, brodę po kolana itd . Madzi to ty nie dogonisz nawet za 100 lat i to cię boli. Sama się podszywasz pod niby twoich klientów, i piszesz sobie sama komentarze. Nawet tu masz co najmniej dwa profile i siejesz sama o sobie propagandę . Sandrusia zawsze będziesz grubym facetem, maksymalnie zdesperowanym bo tylko z prostytucji żyjesz. Ty byś nawet z psem do budy poszła gdyby ci zapłacił !!! Na czatach nabijają się z ciepie i szybko się wylogowujesz ze wstydu. Jesteś zwykłym grubasem który zawsze był beznadziejny i zawsze wszyscy mu dokuczali. Gdy raz nałożyłeś pończochy jakiś pedał powiedział ci ze fajnie wyglądasz to zwariowałeś i nazwałeś się najlepszą transką w Polsce hahahaha....
  • Piotr0013
  • Fresh

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 4 mies. temu #12

Miałem to szczęście w ostatnim czasie, że udało mi się odwiedzić obie transki. Jako osoba postronna, bardzo krytyczna, napiszę że wolę Sandrusię. Oczywiście jej największym minusem jest to, że jest tylko i wyłącznie pasywna, ale da radę się to przeżyć. Nie powiem, Madzia świetnie prezentuje się na fotkach, ale na żywo już nie jest tak pięknie i kolorowo.
  • tenczowiec
  • Platinum
  • Honor Medal
Za tę wiadomość podziękował(a): Tomek32

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 3 mies. temu #13

Najpiękniejszą jest Naomi którą mogę uznać za Miss Polskich Transetek o ile można powiedzieć że ona jest transetką bo dla mnie to normalna kobieta i to na dodatek piękna i bardzo inteligentna ...pozdrawiam Naomi
  • Dr.M
  • Platinum
  • Punkty: 5359
  • Oklaski: -86
  • Medal Uznania Honor Medal
  • DarczyńcaFachowiecAutor
chcesz poprosić o spotkanie to kontakt
GG 1988987
Tel 888812126

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 3 mies. temu #14

Dr.M :
Najpiękniejszą jest Naomi którą mogę uznać za Miss Polskich Transetek o ile można powiedzieć że ona jest transetką bo dla mnie to normalna kobieta i to na dodatek piękna i bardzo inteligentna ...pozdrawiam Naomi

Nigdy nie miałem doczynienia z Naomi, czego bardzo żałuję (ale jeszcze nic straconego), ale z pełną odpowiedzialnością napiszę, że to nie jest żadna transka, więc pisanie o niej w tym temacie mija się z celem.
  • tenczowiec
  • Platinum
  • Honor Medal

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 3 mies. temu #15

Nie byłem u Sandrusi choć jak widać, to co napisałem wcześniej, nie było moim wymysłem bo ktoś inny to potwierdził. Co do tego co napisano później. Jeśli spotykam się z kimś to podstawą takich spotkań jest higiena i dyskrecja. Wydzwanianie czy pisanie sms'ów do ludzi którzy u niej byli uważam za totalny brak dyskrecji jak i niestety... rozumu. Owszem, dzwonienie do osób z którymi się umawiamy za pomocą prywatnego telefonu jest głupotą bo jak widać, nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie do nas np. sms który zobaczy ktoś z rodziny np. żona. Nie rozumiem jednak czemu miałbym za każdym razem kiedy dzwonię do jakiejś osoby kupować nową kartę. Gdybym chciał później ją jeszcze raz odwiedzić, musiałbym chyba po jakimś czasie pisać numery telefonów na takiej karcie aby wiedzieć z którego do której dzwoniłem i aby ona wiedziała, że to ja dzwonię.

Co do Madzi, znam, byłem u niej raz. Wszak nie jest to temat o Niej ale skoro już o Niej wspomniano to napiszę kilka zdań od siebie. Kto przeczyta, sam wywnioskuje z wątku z kim warto się spotykać a z kim nie.
Wracając do Madzi to jeśli chodzi o wygląd to wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach, nie ma tam żadnego retuszu sylwetki, etc. Zarost? No cóż, nie zauważyłem ale też nie wyczułem bo Madzia nie całuje się, depilacja w każdym razie nie jest Jej obca jeśli chodzi o pozostałe części ciała. Na pewno jest jedną z ładniejszych trans w Polsce, można z Nią porozmawiać na każdy temat choć to raczej ja inicjowałem rozmowę Madzia ma swoje zasady i ich przestrzega (choćby owe niecałowanie się). Jak dla mnie jednak, wykazuje zbyt mało własnej inicjatywy (rutyna zawodowa?). Jako jedna z nielicznych transetek, w seksie jest nie tylko pasywna ale i aktywna (nie będę tłumaczył co to znaczy, Ci co interesują się trochę tematem trans/shemale, wiedzą o co chodzi). Na spotkaniu nie miałem żadnych próśb/żądań o jakieś dopłaty, nie miałem też żadnych nagabywań w postaci telefonów/smsów, tu nie można Jej nic zarzucić, pełna dyskrecja.
  • marty
  • Senior
  • Punkty: 214
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 3 mies. temu przez marty.

Odp: SandrusiaTrans 1 rok, 3 mies. temu #16

Facet, nie wiem czyimi słowami się sugerujesz pisząc, że Sandra nie chroni prywatności, bo to dla niej priorytet, nie miałem problemów z otrzymywaniem smsów czy dzwonieniem, nawet jasno mi powiedziała, że ona raczej nie piszę smsów i to, że do niej się dzwoni. Moich słów nie masz prawa podważać, bo byłem u Sandry w przeciwieństwie do Ciebie, więc nie masz prawa wypowiadać się na jej temat. Bardzo dobrze, że każdy ma swój gust i wybierze Transkę, która jemu pasuję i ja to pochwalam. Ale nie toleruję hejterstwa w stylu MadziaTrans, wystarczyło mi przeczytać jej wpisy na jej bloogu o innych Transkach. Tak się zachowuję osoba na poziomie? jest ich mało, więc nie powinny do siebie z pazurami skakać, a jak widać na jej wpisach to flustratka opisuje inne Tv negatywnie.
Jak pisałem wcześniej mnie Sandra kręci, bo jest bardzo kobieca, nawet głos modeluje aby miała kobiecy, więc u niej się czuję jak u laski.
Pozdrawiam forumowiczów.
  • Tomek32
  • Fresh

Odp: SandrusiaTrans Koń w pończochach 1 rok, 3 mies. temu #17

Tomek32 :
Facet, nie wiem czyimi słowami się sugerujesz pisząc, że Sandra nie chroni prywatności, bo to dla niej priorytet, nie miałem problemów z otrzymywaniem smsów czy dzwonieniem, nawet jasno mi powiedziała, że ona raczej nie piszę smsów i to, że do niej się dzwoni. Moich słów nie masz prawa podważać, bo byłem u Sandry w przeciwieństwie do Ciebie, więc nie masz prawa wypowiadać się na jej temat. Bardzo dobrze, że każdy ma swój gust i wybierze Transkę, która jemu pasuję i ja to pochwalam. Ale nie toleruję hejterstwa w stylu MadziaTrans, wystarczyło mi przeczytać jej wpisy na jej bloogu o innych Transkach. Tak się zachowuję osoba na poziomie? jest ich mało, więc nie powinny do siebie z pazurami skakać, a jak widać na jej wpisach to flustratka opisuje inne Tv negatywnie.
Jak pisałem wcześniej mnie Sandra kręci, bo jest bardzo kobieca, nawet głos modeluje aby miała kobiecy, więc u niej się czuję jak u laski.
Pozdrawiam forumowiczów.

No sandrusiutrans szybko dementujesz i siejesz dalej propagandę o sobie. Madzia jak piszesz nie pisze o innych trans tylko o tobie, ale ty o tym wiesz i wszyscy o tym wiedzą więc nie pal głupa sandrusiu.

Nie bierzcie pod uwagę wpisów Tomka32 i Grzeskaxxl to jedna i ta sama osoba to pisze i jest nią sandrusiatrans !!!
Ona na każdy wpis o sobie odpowiada natychmiastowo . Gnije całe dnie przed komputerem i czeka na telefon i monitoruje co o niej się pisze.Gdy nie ma co robić a jest tak coraz to częściej psycha jej siada i wypisuje sama sobie komentarze na swoim blogu że niby jak to z nią jakiemuś niby np. markowixxl było mega wspaniale. Czatuje na czatach i namawia facetów, a gdy zrobi się nie przyjemnie dla niej bo faceci zaczynają się z niej nabijać i jeden drugiego przestrzega przed spotkaniem nią to się wylogowuje ze wstydu. Ogłasza się nawet na pedalskich portalach , a do tego to już brak słów po prostu profanacja trans.
Sandrusiatrans gdybyś była taka wyjątkowa jak sama o sobie piszesz to nie musiała byś tego wszystkiego robić, klienci sami dzwonili by do ciebie. Gdy jakiś klient zadzwoni i zapyta o cokolwiek ty od razu nad nim pracujesz i stosujesz mobbing i piszesz mu smsy bez końca , nie dajesz mu spokoju . A gdy to nie pomoże wypisujesz mu błagalne smsy że sam nie wie co stracił i że jest ci smutno z tego powodu . Tak było w moim przypadku ! Prawie rok nie miałem spokoju i musiałem zmienić numer telefonu.
Jesteś tak beznadziejna że wykorzystujesz nawet orkiestrę świątecznej pomocy , i na niej usiłowałaś żerować !!! Co pisała i obiecywała zapraszam na jej blog o ile nie skasuje wpisu ze stycznia tego roku. Nic już nie wspomniałaś później ile oddałaś orkiestrze... ale naciągać ...
Jak pisałem ty byś nawet z psem do budy poszła gdyby ci tylko zapłacił !!!
Lepiej byś się ubrała i wstydu oszczędziła Polsce. Od lat ciągle w tym samym. Jedyny twój dobytek to czarna obszerna bluza która ma za zadanie ukrywać twój brzuch, para pończoch , skołtuniona do bólu peruka ( widać nawet na zdjęciach na jej stronie) no i wyżebrane od naiwniaka szpilki zresztą trumniaki,tak trumniaki bo w takich butach na wsi kobiety się chowa ...I to jedyne co ty masz w swojej szafie hi reklamówce znając ciebie sandrusiu. Jesteś totalną wiochą. Twoje zdjęcia powinny , a może i robiły karierę na wiocha.pl
Zainwestowała byś w siebie , no ale czego można wymagać od skąpca który by dupę szkłem podtarł! Jesteś mega skąpa ( mega to sandrusiu twoje ulubione słowo nawet i tu się złapałaś), nawet na swoim zdrowiu oszczędzasz i żałujesz wydać na prezerwatywy.
Kiedyś zrobisz wymarzoną karierę,i nawet w telewizji będą cię pokazywać jak pozarażasz naiwnych facetów a oni żony itd... tvn 24 będzie relacjonował na żywo jak doprowadzają sandrusięTrans siłą na badania...
  • Piotr0013
  • Fresh

Odp: SandrusiaTrans Koń w pończochach 1 rok, 3 mies. temu #18

sorki miało być Nie bierzcie pod uwagę wpisów Tomka32 i Grzeska28
  • Piotr0013
  • Fresh
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 3 mies. temu przez Piotr0013.

SandrusiaTrans moja ulubiona sexi Transka 1 rok, 3 mies. temu #19

Widać, że Madziatrans już upada, upadająca gwiazda i jak widzicie zakłada nicki, aby tylo smarować Transki.
Byłem u tych dwóch i swoją już wybrałem.
Sandrusia zawsze ma prezerwatywy, bo dla niej to podstawa, a jak już wspomniałem byłem u jednej i drugiej i zdecydowanie wybrałem swoją transkę- Sandrusię od wychudzonej i niezdrowo wyglądającej Madziatrans.
w załączniku przesyłam zdjęcie- właśnie taką zastałem na żywo Madziętrans- wychudzona buzia aż zapadnięta- szkoda mi jej i wyszedłem.
  • Tomek32
  • Fresh
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 3 mies. temu przez Tomek32. Powód: dodanie zdjęcia

Odp: SandrusiaTrans KOŃ W PONCZOCHACH 1 rok, 3 mies. temu #20

Tomek32 :
Widać, że Madziatrans już upada, upadająca gwiazda i jak widzicie zakłada nicki, aby tylo smarować Transki.
Byłem u tych dwóch i swoją już wybrałem.
Sandrusia zawsze ma prezerwatywy, bo dla niej to podstawa, a jak już wspomniałem byłem u jednej i drugiej i zdecydowanie wybrałem swoją transkę- Sandrusię od wychudzonej i niezdrowo wyglądającej Madziatrans.
w załączniku przesyłam zdjęcie- właśnie taką zastałem na żywo Madziętrans- wychudzona buzia aż zapadnięta- szkoda mi jej i wyszedłem.

No i jest odpowiedz mega szybko !!! Sandrusiutrans lecz się na głowe i dla poprawy nastroju wybierz na zakupy !!! Kup tez prezerwatywy. A gdzie ten załacznik? Madzia zawsze będzie na szczycie nawet gdy będzie miała 55 lat będzie starą kurwą z klasą i sexapilem . Ty niestety nigdy nie byłaś sexowna , ani nie miałaś i nie będziesz mieć klasy . Ja też znam Madzie i ciebie sandrusiu . Jestes zwykłym Koniem w pończochach.
  • Piotr0013
  • Fresh
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 3 mies. temu przez Piotr0013.

Odp: SandrusiaTrans KOŃ W PONCZOCHACH 1 rok, 3 mies. temu #21

Polecam poczatować o sandrusitrans !!! Historie niesamowite ... Np. klient chce zrezygnować po wejściu do sandrusi a ona zaczyna go straszyc niby ochroną i że i tak jej musi zapłacić. Inne podobne nawet nie wchodzą za próg dziękuję sandrusi po uchyleniu drzwi. Paru się wkurwiło i chcieli jej wpierdolić za zmarnowany swój czas na darmowy dojazd. Sandrusiu i co ty ta to? Sama się kończysz ... No ciekawy jestem gdzie ten załącznik hahaha , może coś ciekawego spreparujesz bo oszustką jestes znakomitą ...
  • Piotr0013
  • Fresh

Odp: SandrusiaTrans KOŃ W PONCZOCHACH 1 rok, 3 mies. temu #22

Tyle się mówi o polskiej homofobii, mentalnym zacofaniu i zaściankowości a powyższy temat ukazuje, że osoby "ze środowiska" a przynajmniej nim zainteresowane, z dużą zaciętością same brną dalej w te polskie piekiełko - TRANSpiekiełko.
  • zwykły
  • Gold
  • Punkty: 760
  • Honor Medal
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 3 mies. temu przez zwykły.

x 1 rok, 3 mies. temu #23

Bulwarowe dyskusje w których nie zamierzam brać udziału
  • Madziatrans
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.88 sekundy

Losowo wybrane anonse

Tresuj Mnie Najjasniejsza Pani
Tresuj Mnie Najjasniejsza Pani
(Anonse BDSM / Osoba uległa)
niedziela, 23 lutego 2014
to ty wybierz czego chcesz