Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 11 miesiąc 3 dni temu #1

• Domina Impress
  • Domina Impress Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: -3
Organizuje imprezę w klimacie BDSM w Katowicach 2-3 (weekend) grudnia 2017 r. na około 35-40 osób ( 15 domin 20 psów i 5 suk).

1 dzień imprezy fetysz stóp
2 dzień ostra zabawa bdsm

Fetyszyci stóp, pónczoch szpilek są proszenie o zapisy na 1 dzień. Jeżeli chcesz można na 2 dni się zapisać z tym że w drugi dzień bedzie ostra zabawa.

W cenie jest apartament z wyposażeniem, jedzenie oraz alkohol.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 17:00

Cena dla psa suki ary za jedeń dzień to 100 zł, za 2 dni to 180 zł
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 11 miesiąc 2 dni temu #2

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 144
  • Oklaski: -12
15 domin...., to chyba przyjadą wszystkie Panie z Polski :)

trzymam kciuki i powodzenia

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 11 miesiąc 2 dni temu #3

• mimi
  • mimi Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Może coś więcej co oznacza ostra zabawa?
To dość dwuznaczne i nieostre sformułowanie.
Jakie zabawy/praktyki są w planach?

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 11 miesiąc 1 dzień temu #4

• AQUA
  • AQUA Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 165
  • Oklaski: -45
No chyba nie wszystkie Dominy....w tym samym czasie jest impreza równiez w Wawie.
AQUA-RUBBERFREAK
GG 24430715 (jedyny nr GG jaki posiadam)
kontakt tel 511 820 904
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmieniany: 11 miesiąc 1 dzień temu przez AQUA.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 11 miesiąc 1 dzień temu #5

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 27
hans4 napisał(a):

Po co takie złośliwości Hans??? Kij ma dwa końce i wcale mnie nie zdziwi, jeśli zaraz któraś z Pań trafi cię drugim końcem. Jeśli nie jesteś zainteresowany, to najlepiej nie komentuj, szczególnie w taki sposób. Co taka szpilka może dobrego wnieść? Za chwilę Pani zasypią cię przykładami "uległych" osób i może okazać się, że prawdziwych (tych wiarygodnych i świadomych) nie jest aż tak wielu jak ci się wydaje.

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 10 miesiąc 3 tygodni temu #6

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 144
  • Oklaski: -12
jak mnie trafią kijem to jeszcze podziękuje,
a tak na poważnie to faktycznie nie mogłem się powstrzymać od złośliwej uwagi....
niemniej jednak Panie bliżej nieznane ( przypomnij mi prosze slaveOn ile Domina Impress ma u nas postów)
ponadto faktycznie rozmach jak na krajowe warunki ogromny ( 15 Domin), więc może dobrze by było aby ktoś się zastanowił dobrze zanim np wpłaci zaliczkę.. Ale akurat szczerze trzymam kciuki, może się uda i wtedy odszczekam wręcz z radością że coś fajnego się jednak dzieje

słuchaj slaveOn - skąd ty do licha wiesz, że akurat nie jestem zainteresowany no i skąd wiesz iż wydaje mi się że prawdziwych, wiarygodnych uległych jest wielu, gdzie ja to napisałem?
Odnośnie ilości uległych to akurat wiem, że tacy jak ja są unikalnymi i bezcennymi wręcz okazami :)

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 10 miesiąc 3 tygodni temu #7

• Bluszcz
  • Bluszcz  Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 66
  • Oklaski: 3
slaveOn72 napisał(a):
hans4 napisał(a):

Po co takie złośliwości Hans??? Kij ma dwa końce i wcale mnie nie zdziwi, jeśli zaraz któraś z Pań trafi cię drugim końcem. Jeśli nie jesteś zainteresowany, to najlepiej nie komentuj, szczególnie w taki sposób. Co taka szpilka może dobrego wnieść? Za chwilę Pani zasypią cię przykładami "uległych" osób i może okazać się, że prawdziwych (tych wiarygodnych i świadomych) nie jest aż tak wielu jak ci się wydaje.

Mnie, Hans4 swym przekąsem, rozbawił.
Dystans, jeszcze nikomu nie zaszkodził. Mi, go akurat, nie brakuje ;)
Masz tu jednak, sporo racji (co do wiarygodności i świadomosci uległych.
Z resztą, po obu stronach bata,jest podobnie.)

W temacie...od organizatorów, nic się nowego nie pojawiło.
Niedobrze, bardzo źle :laugh:
Ostatnio zmieniany: 10 miesiąc 3 tygodni temu przez Bluszcz .
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79, servant 67

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 10 miesiąc 3 tygodni temu #8

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
Bluszcz napisał(a):
Masz tu jednak, sporo racji (co do wiarygodności i świadomosci uległych.
Z resztą, po obu stronach bata,jest podobnie.)
No i to głównie miałem na myśli, dlatego nie rozumiem takich uszczypliwości.

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 10 miesiąc 3 tygodni temu #9

• slaveOn72
  • slaveOn72 Avatar
  • Senior
hans4 napisał(a):
jak mnie trafią kijem to jeszcze podziękuje,
a tak na poważnie to faktycznie nie mogłem się powstrzymać od złośliwej uwagi....
niemniej jednak Panie bliżej nieznane ( przypomnij mi prosze slaveOn ile Domina Impress ma u nas postów)
ponadto faktycznie rozmach jak na krajowe warunki ogromny ( 15 Domin), więc może dobrze by było aby ktoś się zastanowił dobrze zanim np wpłaci zaliczkę.. Ale akurat szczerze trzymam kciuki, może się uda i wtedy odszczekam wręcz z radością że coś fajnego się jednak dzieje

słuchaj slaveOn - skąd ty do licha wiesz, że akurat nie jestem zainteresowany no i skąd wiesz iż wydaje mi się że prawdziwych, wiarygodnych uległych jest wielu, gdzie ja to napisałem?
Odnośnie ilości uległych to akurat wiem, że tacy jak ja są unikalnymi i bezcennymi wręcz okazami :)

Nie znam Ciebie, dlatego nie wypowiadam się na temat Twojej wiarygodności, zainteresowania ofertami itp. Odnoszę się wyłącznie do Twojej uszczypliwości, szczególnie w kontekście wielu wpisów Pań na temat wiarygodności uległych osób jak i wpisów ludzi uważających się za uległych. Nie w tym wątku oczywiście. Nie bronię Ci prawa do uszczypliwości, ale dziwię się, że być może będąc zainteresowanym, je robisz. Nie bardzo rozumiem co wspólnego ma ilość postów Dominy Impress z Jej ofertą czy ogłoszeniem. Czy mam rozumieć, że łączysz swoją wiarygodność z ilością wysłanych postów??? Wydaje mi się, że zamiast robić uszczypliwości lepiej zapytać Dominę Impress i dowiedzieć się ile tylko się da. W przeciwnym razie taka taka uszczypliwość, świadczyć może nie tylko o Twoim niezainteresowaniu, ale też dyskredytowaniu kogoś kogo nie znasz i nawet nie próbujesz czegoś więcej się dowiedzieć. Uważam, że to po prostu kiepskie.

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 10 miesiąc 3 tygodni temu #10

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 221
  • Oklaski: 14
Nie chciałem się wypowiadać, żeby nie zostać posądzonym o torpedowanie " konkurencyjnej" imprezy, ale ponieważ temat wątpliwości został poruszony, to nic nie stoi na przeszkodzie mojej wypowiedzi.

Moim zdaniem hans napisał swój post w nieco złośliwym oraz ironicznym tonie, nie ujmuje to jednak tego że jest tam sporo trafnych spostrzeżeń.

Ja, żeby nie wyjść na osobę atakującą, chciałbym zadać kilka pytań organizatorce imprezy które mogą być pomocne dla niedowierzających. ;)

- Pod jakim pseudonimem organizowała Pani wcześniejsze imprezy. Nigdzie nie znalazłem informacji o dużej imprezie organizowanej przez Panią o takim nicku, stąd moje pytanie.
- Ile edycji zostało już zorganizwanych i w jakich miastach? Tak jak powyżej, o imprezie stricte femdom na taką skalę nigdy wcześniej nie słyszałem.
- Czy może Pani napisać jak duży apartament będzie wynajmowany? Przy naprawdę sporym apartamencie, przy dziesięciu osobach, zaczyna być ciasno gdy zaczniemy się bawić w tym samym momencie.
- W jaki sposób jest Pani w stanie zebrać tylu chętnych? ;)
- Czy imprezy odbywały się za granicą, lub w hotelach? Na jednym zdjęciu widzę ceny w euro.
-Czy zdjęcia są gdzieś później publikowane? Jak wyżej, na jednym zdjęciu widnieje trudno czytelne logo.Można prosić o link do miejsca gdzie publikowane są fotki?
Ostatnio zmieniany: 10 miesiąc 3 tygodni temu przez kot Maciej .
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 10 miesiąc 3 tygodni temu #11

• Domina Impress
  • Domina Impress Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: -3
Jak jesteście zainteresowani zapraszam na priv. jest już mało miejsc. Jak ktoś nie chce nikogo nie zmuszam

Impreza 2-3 grudnia 2017 r. KATOWICE 10 miesiąc 3 tygodni temu #12

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1077
  • Oklaski: 106
Domina Impress napisał(a):
Jak jesteście zainteresowani zapraszam na priv. jest już mało miejsc. Jak ktoś nie chce nikogo nie zmuszam
Spokojnie:)
Naprawdę uważasz,że to dobry pomysł zachowywać się w ten sposób?:)
Zjawiłaś się nagle,nie wiadomo kim jesteś,nikt Cię nie zna:)
Zamiast odpowiedzieć na pytania,odeprzeć argumenty-obrażasz się:)
To naprawdę nie świadczy dobrze-ani o Tobie,ani o imprezie.
Przyjrzyj się innym imprezom bdsm/fetysz,organizowanym w Polsce-organizatorzy są znani w naszym światku,odpowiadają publicznie na pytania dotyczą eventu,ich twarze są ogólnie znane.Żaden z nich nie obraża się,pisząc tekstu w stylu:"Jak Wam się nie podoba,to nie przychodźcie".
Nadal nie wiemy kim jesteś,jak wyglądasz,na czym ma polegać impreza,jakie będą zabawy,gdzie będzie się odbywać impreza itd.
A uwierz-to ważne.
Chłopaki mają rację:
15 Domin????Obawiam się,że niełatwo byłoby zebrać taką ilość Domin z prawdziwego zdarzenia,które mają ochotę bawić się za darmo,nawet w Wawie,a co dopiero,jeśli miałyby przyjechać do Katowic...
40 osób w jednym apartamencie????Przy kilku parach,bawiących się w spank-będzie masakra,ludzie będą się potrącać,niechcący trafiać wzajemnie zabawkami itd...No,chyba,że macie apartament 200 metrów kwadratowych;)
Pamiętaj,że za bezpieczeństwo uczestników odpowiadasz Ty-jako organizator imprezy.Nawet,jeśli nikt nie pociągnie Cię do odpowiedzialności karnej,smród będzie się za Tobą ciągnął.Czy,zatem,warto zapraszać byle kogo i iść w ilość uczestników?
Piszesz,że macie już prawie komplet.Które Panie zaszczycą swoją obecnością imprezę?Ilu macie uległych w składzie?Jak duży jest Wasz apartament?
Lady Red Cat
Za tę wiadomość podziękował(a): AQUA, servant 67, LauraWawa, kot Maciej
Zasilane przez Forum Kunena