Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

wożenie niewolnika w bagażniku samochodu
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu

wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 3 lata, 9 mies. temu #1

Mam marzenie być wożonym przez Panią w bagażniku samochodu np przez dzień,weekend.
Ma ktoś tak?
  • kibelek
  • Fresh
  • Punkty: 12
  • Oklaski: 0

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 3 lata, 9 mies. temu #2

Pomysł ciekawy. Gorzej tylko, gdyby Pani została zatrzymana do przypadkowej kontroli i trzeba byłoby otworzyć bagażnik. Wtedy by mogły być trudności z wytłumaczeniem tej niecodziennej sytuacji. Nie każdy jeszcze rozumie ideę dobrowolnego niewolnictwa.
  • czasownik

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 3 lata, 9 mies. temu #3

Nigdy nie bylem wozony w bagazniku ale czasami moj pan zabiera mnie gdzies do lasu, zazwyczaj wczesnie rano, i przez cala droge leze skulony nago na tylnim siedzeniu. Strach ze ktos mnie zobaczy bardzo podnieca
  • princedorian

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 2 lata, 5 mies. temu #4

Niektórzy widzę mają dość niebezpieczne fantazje w praktycznej realizacji. Sama kontrola samochodu przez policję to już jest wstyd wielki ale do wytłumaczenia przez osobę uległą że to tylko zabawa a nie żadne porwanie czy chęć wywiezienia i zakopania w lesie. Niemniej jednak gdy dojdzie do wypadku gdy inny samochód uderzy z pełną prędkością w tył samochodu osoby dominującej i taki nietypowy pasażer z bagażnika poniesie śmierć - to już nie da rady wytłumaczyć ze to była tylko zabawa. A zakładając jeszcze że uległy był związany w bagażniku to dominująca osoba całkowicie niewinna przecież najpewniej pójdzie za kratki. Lepiej ostrożniej z niektórymi pomysłami

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 2 lata, 5 mies. temu #5

jedno z fajniejszych przezyc:
miejsce akcji, Amsterdam, glowna bohaterka: PANI DINAH
byle to pierwsza wizyta, wiedzialem ze jest profi, ale troche sie stawialem ( no wiecie probowalem, chcialem zeby mnie zlamala) no i stalo sie, zostalem nago zwiazany i wtracony do komorki pod podloga, jedyna pozycja na lezaco, spedZIlem tam moze 2 h, jedyne co slyszalem to stukot PANi obcasow nad glowa i wydawalo mi sie ze cos piszczalo, wkrecilem sobie ze to szczury i bylem spocony ze strachu.. w kazdym badz razie jak PANI mnie wypuscila ( a wlasciwie wyciagnela bo bylem caly zdretwialy)to juz bylem na kadze tupniecie nozka i nie wyobrazalem sobie abym nie wykonal jakiegos rozkazu, czulem sie jak totalna szmata i prawei plakalem ze szczescia tarzajac sie u stop swojej PANI

ale tylko dla osob o mocnym nerwach i zdrowiu....
  • hans4
  • Gold
  • Punkty: 60
  • Oklaski: -5

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 2 lata, 5 mies. temu #6

PANI DINAH
  • ALEX77

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 2 lata, 3 mies. temu #7

kibelek :
Mam marzenie być wożonym przez Panią w bagażniku samochodu np przez dzień,weekend.
Ma ktoś tak?

Miałam takie fantazje i ciągle do mnie wracają. Ja w stroju sissy majd. Na szyi obroża, ręce i nogi skute kajdankami, usta zaklejone taśmą. Pani zamyka mnie w bagażniku i tak wozi przez dłuższy czas. Dla bezpieczeństwa i prywatności ale i też dla niewygody wybrałabym jakieś bezludzie, bezdroża.
  • asia_tv
  • Junior
  • Punkty: 233
  • Oklaski: 1

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 2 lata, 3 mies. temu #8

asia_tv :
... bezpieczeństwa i prywatności ale i też dla niewygody wybrałabym jakieś bezludzie, bezdroża.

Racja. Zaufanie wobec dominującej osoby to jedno. Drugie zaś, to niestety możliwość zauważenia przez osoby nam znajome, niepożądane, a nawet i obce, które z łatwością mogą pstryknąć kompromitująca fotkę i wrzucić w sekundę do sieci...

No chyba, że ktoś jest totalnym ekshibicjonistą, któremu obojętnie kto i co widzi.
  • Anzelm

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok, 1 miesiąc temu #9

wożenie jest fajne, tylko że ze względów bezpieczeństwa lepiej po lesie, uwielbiam być związany i zakneblowany, leżąc w bagażniku, domina robi postój i np. mnie masturbuje, okłada batem lub siada na twarzy.
Jednak nic nie przebije dwóch domin, jedna kieruje, druga zajmuje się tobą na tylnym siedzeniu... raj dla niewolnika
  • stachu39
  • Expert
  • Punkty: 705
  • Oklaski: 0
  • Honor Medal

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #10

Taaak, taka fantazja chodzi mi po głowie. Wsadzona nago, z obrożą na szyi do bagażnika, związana i wywieziona przez mojego Pana, do jakiejś głuszy. Możliwe do realizacji, ale dość ostre..
  • Jego niewolnica

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #11

Tyko trzeba być ostrożnym unikać dziur i żeby przypadkiem nie napatoczyć się na jakiś radiowóz bo może to być nie smaczne
  • ostatni
  • Platinum
  • Punkty: 11481
  • Oklaski: 18
  • Medal Uznania Honor Medal

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #12

No to prawda z psami sie ciezko dyskutuje chyb atylko pała i lanie do nich przemawia
  • maly_niewolnik

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #13

Jak trafisz na upierdliwych to to się na wyśmianiu nie skończy
  • ostatni
  • Platinum

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #14

No fakt, po co wieziesz gołą kobietę/faceta w bagażniku i do tego jeszcze związanego ? Pachnie tu kryminałem.
  • Jego niewolnica

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #15

Jego niewolnica :
No fakt, po co wieziesz gołą kobietę/faceta w bagażniku i do tego jeszcze związanego ? Pachnie tu kryminałem.

Kryminalem to nie, bo jesli osoba ta w bagazniku nie wniesie sprawy to moga was cmoknac . tylko musi poweidziec prawde ze chciala tego itd. Jesli nie dzieje sie krzywda to do czasu az nic sie nie stanie tej osobie nie moga nic zrobic. a jak juz sie stanie i zabijecie te niewolnice z bgaznika to ludzie powiedzia PRZECIEZ SPRAWDZALI TO NIE DALO SIE ZAPOBIEC ? ano takie prawo ze za domniemanie nie mozna skazac
  • maly_niewolnik

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #16

Bez obrazy dla Państwa Polskiego ale w naszym kraju prawo pod wieloma względami jest głupie. A dwa na 48 h Cie mogą wsadzić nawet jak nie maja dowodów tak zupełnie za tylko podejrzenie.
  • ostatni
  • Platinum

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #17

ostatni :
Bez obrazy dla Państwa Polskiego ale w naszym kraju prawo pod wieloma względami jest głupie. A dwa na 48 h Cie mogą wsadzić nawet jak nie maja dowodów tak zupełnie za tylko podejrzenie.

Skad ty bierzesz takie rewelacje ? haha nie maja prawa wsadzic cie na zadne 48 godzin za nic. Musi byc podejrzenie czynu karalnego jesli nie udowodnia nic to mozesz wnoscic o odszkodowanie wiec to nie takie sip hop, sie naczytaliscie glupot czy nasluchaliscie
  • maly_niewolnik

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #18

maly_niewolnik :
ostatni :

Skad ty bierzesz takie rewelacje ? haha nie maja prawa wsadzic cie na zadne 48 godzin za nic. Musi byc podejrzenie czynu karalnego jesli nie udowodnia nic to mozesz wnoscic o odszkodowanie wiec to nie takie sip hop, sie naczytaliscie glupot czy nasluchaliscie

Żeby zamknąć na 48 osadzony musi być albo pod wpływem alkoholu, albo przestępstwo którego się dopuścił jest zagrożone karą pozbawienia wolności, albo musi zachodzić uzasadnione podejrzenie mataczenia. To tyle co do "puszkowania"
  • SwItCh_WaWa
  • Expert
  • Punkty: 422
  • Oklaski: 2

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #19

Jak to skąd? z W11 no nie. A na serio jak trafisz na upierdliwych policjantów kiedyś to zobaczysz. A jak nie wierzysz to poobracaj się trochę w towarzystwie nie mówię kiboli ale zwykłych kibiców albo czasami trochę po prostu pochodź po 22 i powygłupiaj się najnormalniej w świecie z większą ekipom niż 3 osoby
  • ostatni
  • Platinum
Ostatnio zmieniany: 1 rok temu przez ostatni.

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #20

Możesz nawet być nie winny ale akurat krzywo spojrzałeś na smerfa to oskarżą Cie o byle co a potem próbuj się sądzić zobaczymy czy wygrasz. I to mały nie jest wyssane z palca tylko z życia wzięte
  • ostatni
  • Platinum

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #21

Można iść prewencyjnie na dołek za samo przebywanie w towarzystwie osoby podejrzanej.
  • Helikopter

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #22

Mówię Kolega mojego kuzyna dostał wpierdol od policji tylko dlatego że kazali mu ich przeprosić tak za nic a on tego nie zrobił. A mały będzie mi mówił że gówno mi mogą zrobić
  • ostatni
  • Platinum

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #23

ostatni :
Mówię Kolega mojego kuzyna dostał wpierdol od policji tylko dlatego że kazali mu ich przeprosić tak za nic a on tego nie zrobił. A mały będzie mi mówił że gówno mi mogą zrobić

ot, jo zem toze dostal dotalzem palkom za smrodzenie na pszystonku omnibusowyyyim.
  • maciej55
  • Gold
  • Punkty: 551
  • Oklaski: 20
  • Honor Medal

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #24

Maciej umiesz gadać po Polsku?
  • ostatni
  • Platinum

Odp: wożenie niewolnika w bagażniku samochodu 1 rok temu #25

maciej55 :
ostatni :

ot, jo zem toze dostal dotalzem palkom za smrodzenie na pszystonku omnibusowyyyim.

Wam nuzno kurit w nieskolkich metrach ot aftobusnoj ostanowki
  • lajla
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.62 sekundy

Losowo wybrane anonse

noimage
poszukiwany PAN lubiący MEDICAL SEKS
(Anonse Towarzyskie / Szukam Mężczyzny)
niedziela, 13 kwietnia 2014
noimage
Sprzedam znoszoną bieliznę