Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Piercing miejsc intymnych
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Piercing miejsc intymnych

Piercing miejsc intymnych 4 lata, 2 mies. temu #1

• czasownik
Ostatnio zmieniany: 4 lata, 2 mies. temu przez .

O:CZY NIEKOMERCYJNE DOMINY SĄ GORSZE? 4 lata, 2 mies. temu #2

Nasz kolega Jarosław chciałby mieć kolczyk w penisie. Co o tym sądzisz?
  • Traktor

O:CZY NIEKOMERCYJNE DOMINY SĄ GORSZE? 4 lata, 2 mies. temu #3

kolczyk w penisie, powiadasz?
a ktory? osobiscie mialam doswiadczenia z princem albertem, rozciagniety do duzych rozmiarow daje bardzo ciekawe doznania.
i frenum, ale to chyba przyjemniejsze dla faceta niz kobiety.

marzy mi sie seks z facetem z rPA, czyli reversed prince albert i nie probowalam tez, jakich doznan mozna doswiadczyc przy apadravii.

jedno jest pewne, niech sobie kolega Jaroslaw poczyta encyklopedie piercingu (BME) i poczyta o wszelkich za i przeciw, niestety kolczyk w tej okolicy jest rownoznaczny z sikaniem na siedzaco
  • Pierced_Pussy

O:CZY NIEKOMERCYJNE DOMINY SĄ GORSZE? 4 lata, 2 mies. temu #4

Jarosław chce żebym spotkał się z nim na sesji u Szanownej Dr. M. Może wybierzesz się z nami do studia?
  • Traktor

O:CZY NIEKOMERCYJNE DOMINY SĄ GORSZE? 4 lata, 2 mies. temu #5

nie interesuje mnie bdsm w wymiarze prostytucji

dla zainteresowanych wyjasniam, ze Jaroslaw ze stylizacja na harleyowcow odrobine przesadzil, to jakies stereotypy z lat 90...

kazde przeklucie intymne goi sie nie dluzej niz miesiac, wiec abstynencja onanistyczno-seksualna to max 2 tygodnie.
  • Pierced_Pussy

O:CZY NIEKOMERCYJNE DOMINY SĄ GORSZE? 4 lata, 2 mies. temu #6

Pierced_Pussy " niestety kolczyk w tej okolicy jest rownoznaczny z sikaniem na siedzaco"

jesli dobrze odczytalam posta to wychodzi z tego,ze jak sie facetowi kolczyk w penisie zalozy to lac biedak musi na siedzaco?
no i mam zagwozdke od wielu lat zajmuje sie kolczykowaniem (rozne miejsca kulam i grubosci kolczykow na fiutku zakladalam ) i jakos paskudy leja na stojaco
i teraz sa 2 mozliwosci
- albo paskudy sie nie wyedukowaly i sprawy sobie nie zdaja jak im teraz lac wypada
-albo Pussy niedoczytala dokladnie badz zastosowala skrot myslowy wprowadzajac w blad chetnych na kolczyk
sikanie na siedzaco obowiazuje tylko w przypadku zakladania kolczyka poprzez cewke moczowa w znacznej odleglosci od lba
  • Dora

O:CZY NIEKOMERCYJNE DOMINY SĄ GORSZE? 4 lata, 2 mies. temu #7

tak, skrot myslowy mialam na mysli sikanie rownym strumieniem.
ja tez sikam na siedzaco, mimo wielkiej checi nabycia umiejetnosci sikania na stojaco, nie mam przeklutej cewki, kolczyki w jej poblizu wystarcza, zeby wszystko sie hm, rozbryzgiwalo.

Dora - niezmiernie mi milo, ze tu jestes, wykwalifikowany piercer to dobra rzecz :}
  • Pierced_Pussy

O:CZY NIEKOMERCYJNE DOMINY SĄ GORSZE? 4 lata, 2 mies. temu #8

Pusienko ja juz sie calkiem poplatalam to Ty facet z fiutem czy baba z fiutem czy baba z cipa jestes ?
omawiany przypadek tyczyl Jaroslawa i innych facetow z fiutami i tu lac beda ladnie i rowno bo kolczyk nic do lania nie ma jesli cewki nie tyka
zas jeslis baba to kolczyk w okolicy lechtaczki (przy niej ujscie cewki) albo wysoko na wargach powoduje bryzganie co jest jasne dla wiekszosci kretynow nawet bo wszak w szkole podstawowej uczyli,ze jak strumien cieczy przeszkode napotka to sie na bok kierowal bedzie aby ja ominac ale juz kolczyki zalozone na wysokosci wejscia do pochwy (mini pas cnoty)tez nic do lania nie beda mialy

nie wiem czemu ale Twoje wypowiedzi przywodza mi na mysl rozmowy z moja nastoletnia corka gdy czasem dziecko chce sie popisac ta wyraznie widoczna labilnosc wypowiedzi - od infantylizmu po pseudonaukowy belkot okraszony znikoma wiedza encyklopedyczna i przeladowany slowkami obcego pochodzenia majacy na celu olsnienie biednego sluchacza. Silnie agresywna reakcja na krytyke,przekonanie o wlasnej madrosci i "durnosci" otoczenia
gdybym miala sie pokusic o ocene to mentalnie 12-15 latek ale jak wiadomo w swiecie wirtualnym nic pewne nie jest i mozesz byc naprawde fajna osoba

czasowniku chyba nasmiecilysmy wywal jak mozesz do wlasciwszego miejsca
  • Dora
Ostatnio zmieniany: 4 lata, 2 mies. temu przez . Powód: :)

O:Piercing miejsc intymnych 4 lata, 2 mies. temu #9

Dora - zacznij czytac ze zrozumieniem, a rozwiaza sie wszystkie Twoje problemy.
  • Pierced_Pussy

O:Piercing miejsc intymnych 4 lata, 2 mies. temu #10

Cytuję: (szczur)
Cytuję: (Dora)
... mozesz byc naprawde fajna osoba ...

Tak jak na przykład JA.

No i Ja rowniez jestem fajny Gosciu.
  • sikopij
  • Platinum
  • Punkty: 1364
  • Oklaski: 100
  • Honor Medal

O:Piercing miejsc intymnych 4 lata, 2 mies. temu #11

Cytuję: (sikopij)
... No i Ja rowniez jestem fajny Gosciu.

Zgadza się .

Dorcia to też fajna Osóbka .
  • szczur

O:Piercing miejsc intymnych 4 lata, 2 mies. temu #12

Cytuję: (szczur)

Dorcia to też fajna Osóbka .[/quote]

Wiadomo ze Dorcia jest Fajna Osobka, chociaz my czasamy mamy odmienne zdanie -- ale to nie oznacza ze ja Pani Dory nie lubie lub nie Szanuje.
  • sikopij
  • Platinum
  • Punkty: 1364
  • Oklaski: 100
  • Honor Medal

O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 11 mies. temu #13

......Wracając do tematu....Mam cztery kolce - jeden z nich jest P.A. - 5mm i sikam na stojąco....
A i zastanawiam się jaki ma być następny....
Mam juz Prince Alberta, Frenum i dwa Scrotale ....- help!
  • bdsmtorture
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 11 mies. temu przez .

O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 11 mies. temu #14

Cytuję: (bdsmtorture)
......Wracając do tematu....Mam cztery kolce - jeden z nich jest P.A. - 5mm i sikam na stojąco....
A i zastanawiam się jaki ma być następny....
Mam juz Prince Alberta, Frenum i dwa Scrotale ....- help!

Ktoś podpowie .....!!!???
  • bdsmtorture

O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 11 mies. temu #15

To brakuje jeszcze appalang, appradava i dydoe - masz do wyboru
  • Wendorpol
  • Fresh
  • Punkty: 255
  • Oklaski: 1

O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 11 mies. temu #16

Cytuję: (Wendorpol)
To brakuje jeszcze appalang, appradava i dydoe - masz do wyboru

No to wiem tylko który jako pierwszy....???
  • bdsmtorture

O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 11 mies. temu #17

Skoro masz już PA to wg mnie bardzo ładnie komponowałby się appalang.
  • Wendorpol
  • Fresh
  • Punkty: 255
  • Oklaski: 1

O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 11 mies. temu #18

Przy takiej ilości kolczyków w penisie to napewno już przy sikaniu bedzie konewka więc możesz sobie oblać portki.
Jest też zagrożenie że przy zakładaniu kolejnych kolczyków można utracić czucie w penisie a chyba o to nie chodzi a z tego co wiem to nawet najlepszym fachowcom od pricingu mają wpadki zwiazane z komplikacjami w miejscach intymnych

• DominaSaba

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 10 mies. temu #19

Dzięki Domino Sabo za troskę ......
Duży chłopiec ze mnie na portki nie sikam, czucie mam (zabawy igłami)
....a najlepsi fachowcy to tacy którzy wpadek nie mają
  • bdsmtorture
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 10 mies. temu przez .

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 10 mies. temu #20

Nie wątpię że jesteś duzy chłopiec i ze nie sikasz sobie na spodnie, lecz we wcześniejszym poście poinformowałam cię o możliwości dalszych konsekwencji takich zabaw. Wiem że jesteś dorosły i wybór należy do ciebie , jak i to gdzie skorzystasz z takich fachowych usług by nie zdażyła się wpadka czego tobie zyczę
  • DominaSaba

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 10 mies. temu #21

DominaSaba :
Nie wątpię że jesteś duzy chłopiec i ze nie sikasz sobie na spodnie, lecz we wcześniejszym poście poinformowałam cię o możliwości dalszych konsekwencji takich zabaw. Wiem że jesteś dorosły i wybór należy do ciebie , jak i to gdzie skorzystasz z takich fachowych usług by nie zdażyła się wpadka czego tobie zyczę

....Jeszcze raz wielkie dzięki za troskę....
....A w tych zabawach nie jestem laikiem... bawię się w "to" od kilku lat .... Można by rzec ze "fachura" ze mnie....
  • bdsmtorture

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 10 mies. temu #22

A tak odbiegając trochę od tematu... Gdzie w okolicach Górnego Śląska można znaleźć profesjonalny salon piercingu. Interesuje mnie Prince Albert Wand? Możecie mi polecić jakieś miejsce?
Pozdrawiam
t4a
  • tongue4ass
  • Senior
  • Punkty: 28
  • Oklaski: 2

Odp: O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 9 mies. temu #23

Wendorpol :
Skoro masz już PA to wg mnie bardzo ładnie komponowałby się appalang.

Dzięki za "podpowiedz" Wendropol.....
Ale nadal się waham miedzy appalang, appradava i dydoe - czy ktos inny moze mi podpowiedzieć, polecić...????
Moze ktoś juz ma takie kolce,lub moze ktoś się spotkał z takimi kolcami (w realu)...
Co proponujecie???
  • bdsmtorture

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 9 mies. temu #24

A MOŻE ktoś wie gdzie na śląsku można zrobić sobie percing fiuta i ile to kosztuje?PROSZĘ o jak najszybszą odpowiedż DOBERMAN szanownej DR.M z BYTOMIA DZIĘKI.
  • STÓPOLIZ44

O:Piercing miejsc intymnych 3 lata, 9 mies. temu #25

jest to super sprawa tez sie wachalem ale teraz jestem zadowolony mam percing na glowce penisa
  • barni104
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 9 mies. temu przez . Powód: Edycja tytułu wątku

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 7 mies. temu #26

Dziś mój PA zwiększy się z 2 mm do 5 mm.... i czas na nowy kolczyk - tylko jaki ....
  • bdsmtorture

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 1 miesiąc temu #27

Fajna sprawa. Z jedną dziewczyną chcieliśmy se zrobić.

Wziąłem ulotkę i już szedłem na przekłucie:) , a tu kościół polski rzymsko-katolicki z radia zaczął wyśmiewać i grozić młodzieży za piercing i tatuaże

może zaczają się za parawanem ?
  • Averdon

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 1 miesiąc temu #28

tak ksiądz natanek utajony szatanek

• Dr.M
Ostatnio zmieniany: 3 lata, 1 miesiąc temu przez .

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 1 miesiąc temu #29

CZEŚĆ DORA TU GÓWNO SZANOWNEJ DR.M Z BYTOMIA .MAM DO CIEBIE PYTANIE CZY ROBISZ PIRCING FIUTA ile to kosztuje i czy robisz tatuaze i ile one kosztuja? MAM JESZCZE DO CIEBIE PROSBE PODAJ MI ADRES TWOJEGO STUDIA TATUAZU I PIRCINGU DZIEKI JAREK.
  • STÓPOLIZ44

Odp: Piercing miejsc intymnych 3 lata, 1 miesiąc temu #30

JAROSŁAW! Pani Dorotka już się nie wypowiada od dłuższego czasu na naszym forum, chyba wycofała się z branży, a dodatkowo nie miała studia piercingu ani tatuażu .
  • tenczowiec
  • Platinum
  • Punkty: 2185
  • Oklaski: -78
  • Honor Medal
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.64 sekundy

Losowo wybrane anonse

noimage
Młody szczeniak szuka Pani