Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

wiazanie i podwieszanie za piersi
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: wiazanie i podwieszanie za piersi

wiazanie i podwieszanie za piersi 3 lata temu #1

Bardzo interesuje mnie temat wiazania piersi niewolnic.Czy ktoras z domin podwieszala kiedys swoje niewolnice za piersi? Czy jest to bardzo bolesne dla suczek? Ktos to praktykuje? Niewolnikow mozna podiwesic za jadra, jest to dosyc bolesne, dlatego jestem ciekaw, jak to jest z niewolnicami. Prosze o jakies refleksje na ten temat, mysle ze znajda sie osoby, ktore beda mialy cos do powiedzenia
  • Mike0311
  • Expert
  • Punkty: 835
  • Oklaski: 0
  • Honor Medal

Odp: wiazanie i podwieszanie za piersi 6 mies. temu #2

tez bylabym wdziecnza za pokazanie jak wiazac piersi ... z moich ciagle liny i bambusy spadaja
  • zniewolona
  • Fresh
  • Punkty: 31

Odp: wiazanie i podwieszanie za piersi 6 mies. temu #3

trzeba cienczych linek uzywac...., jest taka bardzo mocna szpagat się fachowo to nazywa ja tego używam do wiązania piersi, boli dosyć mocno ale za nic nie pusci.... sprobuj tego...
  • wyrozumialy
  • Fresh
  • Punkty: 87

Odp: wiazanie i podwieszanie za piersi 6 mies. temu #4

wyrozumialy :
trzeba cienczych linek uzywac...., jest taka bardzo mocna szpagat się fachowo to nazywa ja tego używam do wiązania piersi, boli dosyć mocno ale za nic nie pusci.... sprobuj tego...

Czy przypadkiem to nie powoduje rozcinania skóry? chyba że myślę o czymś innym ale zapytać warto
  • ostatni
  • Platinum
  • Punkty: 7513
  • Oklaski: 17
  • Medal Uznania Honor Medal

Odp: wiazanie i podwieszanie za piersi 6 mies. temu #5

nie to jest w pełni bezpieczne tylko wszystko trzeba z glowa robic i będzie ok zaręczam probowalem tego nieraz. tylko jak mowilem bol jest dosyć intensywny....
  • wyrozumialy
  • Fresh
  • Punkty: 87

Odp: wiazanie i podwieszanie za piersi 6 mies. temu #6

A nie to luz pytam bo ktoś musi dbać o wasze bezpieczeństwo Ale jak nie rozcina to się bawcie bo uznaje to za bezpieczne
  • ostatni
  • Platinum
  • Punkty: 7513
  • Oklaski: 17

Odp: wiazanie i podwieszanie za piersi 6 mies. temu #7

wyrozumialy :

dziekuje ... sprobuje
  • zniewolona
  • Fresh
  • Punkty: 31

Odp: wiazanie i podwieszanie za piersi 5 mies., 4 tyg. temu #8

Mike0311 :
Bardzo interesuje mnie temat wiazania piersi niewolnic.Czy ktoras z domin podwieszala kiedys swoje niewolnice za piersi? Czy jest to bardzo bolesne dla suczek? Ktos to praktykuje? Niewolnikow mozna podiwesic za jadra, jest to dosyc bolesne, dlatego jestem ciekaw, jak to jest z niewolnicami. Prosze o jakies refleksje na ten temat, mysle ze znajda sie osoby, ktore beda mialy cos do powiedzenia

[b]witaj Mike
Można pod wieszać za piersi wiązać ...
nawet podwieszać nad ziemia nie na długo jednak należy odwrócić ból podnieceniem i stopniować je na coraz wyższy poziom ..
Ale mowie o podwieszaniu za piersi

natomiast za sutki nie jest to bezpieczne i jeżeli nie masz przekonania ze zrobisz to bezpiecznie ..
Podkreślam to bardzo ważne ,aby
tego nie robić jeżeli nie ma się pewności ze wszystko będzie dla uległej przebiegać cała takiego rodzaju tresura bezpiecznie bez uszczerbku na zdrowiu.

Suty należy najpierw powiększyć
( są gadżety odpowiednie do sutek )
zanim zawiążesz linkę cieniutką..
  • _Domina40_
  • Platinum
  • Punkty: 2733
  • Oklaski: -371
  • Fachowiec
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.43 sekundy