Żona - kontrakt niewolniczy

 

Po tym co mi zrobiła Pani Anita nie spodziewałem się już niczego gorszego, byłem nawet przekonany, że nie mozna już nic więcej wymyslić, aby poniżyc i storturować swojego niewolnika.

Jedyne na co czekałem to szybkie przyjście mojej Żony, czyli właściwie Pani Karoliny jak musiałem ( chciałem ) ją nazywać.

Jak jednak szybko się okazało myliłem sie bardzo. To co miało nastąpić później w moim życiu, nie spodziewałem się nawet w "najczarniejszych snach". A może to jednak, nie są "najczarniejsze sny", może tak naprawdę o tym ciagle marzyłem?

Teraz już jednak wiem na czym polega bezwzględne Fem-Dom, i układ Pani Żona - niewolnik mąż.

 

Moja Żona przyszła i oswobodziła mnie po parunastu godzinach, tak przynajmniej sądzę.

Pierwsze słowa, które do mnie skierowała były :

- "i jak - już wiesz kto do końca Twych dni bedzie najlepszy dla ciebie"

Odpowiedziałem pospiesznie :

 -"tak Pani to Ty jestes dla mnie wszystkim co najlepsze na świecie".

Cieszyłem sie, ze przyszła, kazała mi sie szybko ubrać i zabrała mnie do domu. Przez droge praktycznie nie rozmawialismy, a po przybyciu do domu moja Pani powiedziała tylko teraz wypocznij, bo jutro czeka cie nowy tydzień pracy.

Kiedy nastepnego ranka wyjeżdżałem ona spała, znalazłem jednak karteczke na której było napisane - jak dojedziesz do Wawy ( pracuje w innym mieście niż moja Pani, a sporykamy sie tylko w weekendy )i bedziesz po pracy przeczytaj ja.

Nie mogłem sie doczekac kiedy to zrobie, ale grzecznie odczekałem do poniedziałkowego wieczora i odczytałem : na przyszły tydzień wynajmij apartament nad morzem w hotelu z piekiełkiem, pojedziemy tam 28 wrzesnia.

Gdy to przeczytałem ucieszyłem się i szybko załatwiłem formalności, teraz tylko pozostało mi czekać do 28 wrzesnia.

 

28 WRZESNIA W APARTAMENCIE NAD MORZEM

 

Zakwaterowalismy sie szybko, ona jak zawsze miała 3 walizki w tym dwie z naszymi ( jej ) akcesoriami.

Potem była kolacja, drinki, i powrót do pokoju, aby moja Pani mogła sie przebrać przed zejsciem do klubu nocnego w naszym hotelu.

Gdy już bylismy gotowi do zejscia do piekiełka, Pani zapytała :

- pamietasz jak tydzień temu zapytałam ciebie, kto bedzie najlepszy dla ciebie do końca twych dni?

- tak odpowiedziałem

- czy podtrzymujesz to zdanie

- tak Pani, przecież wiesz

- w takim razie wypij do końca drinka i podpisz ten dokument

W tym momencie podała mi dwa egzemplarze umowy, która załączam poniżej :

 

 

Kontrakt niewolniczy

*W dniu 28.09.2007r. w Poznaniu pomiędzy:

Panią Karoliną żona Michała ... zwaną dalej "Panią";

a

Michałem mężem Pani Karoliny... zwanym dalej "niewolnikiem"

*

zawarto umowę treści następującej:

*

§ 1

"Niewolnik" zrzeka się wszelkich praw przysługujących człowiekowi i oddaje się "Pani' do dowolnego rozporządzania na zasadach przedmiotu. Jednocześnie, jako "niewolnik", oddaje wszelkie przedmioty i prawa będące jego dotychczasową własnością na rzecz "Pani", która może od tej chwili swobodnie nimi dysponować. Ponadto zobowiązuje się do dopełnienia wszelkich czynności formalno-prawnych do skutecznego przeniesienia tychże praw na swoją "Panią". Będąc niewolnikiem wszystko to co otrzyma lub zyska w czasie niewolniczej służby stanie się własnością jego "Pani".* Jako przedmiot praw może być wypożyczany lub wynajmowany przez "Panią" osobom trzecim.

*

§2

"Niewolnik" zobowiązuje się w czasie trwania umowy wykonać wszelkie polecenia i rozkazy swojej "Pani" bez względu na stopień ich trudności.

*

§3

Pełniąc służbę "niewolnik" zobowiązuje się wykonywać wszelkie rozkazy "Pani" sumiennie i natychmiast po ich wydaniu przez "Panią".

*

§4

"Niewolnik" jako przedmiot praw może być przez "Panią" wykorzystany do dowolnych prac, posług, także wobec osób trzecich. "Pani" jako właścicielka "niewolnika" może czerpać z jego pracy korzyści finansowe, również poprzez kierowanie "niewolnika" do określonych prac na rzecz osób trzecich. Jako przedmiot może zostać również wypożyczony do czasu zakończenia kontraktu.

*

§5

"Pani" ma prawo stosować wobec "niewolnika" wszelkie kary za uchybienia w jego obowiązkach, a także może znęcać się nad nim dla Swej rozrywki. "Niewolnik", będąc przedmiotem, może być przez "Panią" używany w dowolny sposób i tak jak przedmiot może zostać uszkodzony, bądź nawet zniszczony, a zależy to wyłącznie od woli "Pani", na co "niewolnik" w pełni się zgadza i co w pełni aprobuje.

*

§6

W okresie trwania umowy "niewolnik" zobowiązuje się do powstrzymania się do przestrzegania "Regulaminu", który przygotuje dlań jego Właścicielka.

*

§7

Niniejszy Kontrakt obowiązuje od dnia 28.09.2007r. do dnia 31.12.2007r.

*

§8

Umowa może zostać unieważniona przed zakończeniem w/w okresu tylko przez "Panią".

*

§9

Umowa może zostać przedłużona w trakcie jej trwania tylko przez "Panią", i może ona tego dokonać bez zgody "niewolnika" przy czym przedłużenie niniejszej umowy ma wobec "niewolnika" moc wiążącą. Również "Pani" wyłącznie może wzbogacić niniejszą umowę o dowolne paragrafy stosownie do Swych wymagań. Rozszerzenie umowy ma wobec "niewolnika" moc wiążącą.

*

§10

Po zakończeniu umowy "niewolnik" uzyskuje zwolnienie ze służby, Jednocześnie jako że stracił wszystko co posiadał, "niewolnik" opuści swoje dotychczasowe miejsce pobytu i rozpocznie nowe życie.Chyba, że będzie błagał o nowa umowę, wtedy "Pani" rozwarzy jej ponowne podpisanie.

*

§11

Wszelkie uszczerbki na zdrowiu "niewolnika", powstałe w okresie służby niewolniczej "niewolnika", nie będą nigdy powodem roszczeń przeciwko "Pani".

*

§12

"Pani" zobowiązuje się w okresie trwania niniejszej umowy do traktowania "niewolnika" w sposób brutalny, pogardliwy, okrutny i bezwzględny, starając się by "niewolnik" żył w warunkach zbliżonych bądź nawet przekraczających warunki ustroju niewolniczego.

*

§14

Niniejsza umowa jest dobrowolnym aktem dorosłych osób ponoszących odpowiedzialność za swoje czyny.

*

§15

Umowa została spisana w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach.

 

 

 

..........................................******** ******************************************* ...............................................

(podpis "Pani")**************** **************** (podpis "niewolnika")

 

 

Czytałem go i nie mogłem uwierzyć, coraz bardziej sie bałem, ale im byłem bliżej jego końca tym jednoczesnie byłem bardziej podniecony.

Gdy skończyłem poprosiłem o długopis i go podpisałem ( ze strony mojej Pani był juz podpisany ).

Pani wzięła kontrakt i zapytała mnie jeszcze :

- czy jesteś świadomy co podpisałeś?

- tak Pani odpowiedziałem

- w takim razie wiesz co cie moze czekać?

- tak Pani jestem tego świadomy ( przynajmniej tak mi sie wtedy wydawało )

- w takim razie ja to schowam i możemy iść do piekiełka mój niewolniku, zareczam tez tobie, że twoje życie się jeszcze bardziej zmieni, zapamietaj datę 28 września 2007r.

Byłem tak podniecony jak nigdy.28 wrzesnia, 28 wrzesnia 2007r. idąc do klubu nocnego w naszym hotelu myslałem co teraz nastapi.

 

 

cdn.

 

 

Naprawde oddany mąż, a właściwie niewolnik swojej Żony

 

 

 

 

 

 

Żona - prezent na imieniny

 

Schodziłem ze swoją Panią do hotelowego klubu nocnego, cały czas mając w pamięci co podpisałem.

Byłem jednoczesnie tak podniecony tym faktem i obietnicą, że moje życie jeszcze bardziej się zmieni.

Gdy zeszlismy do piekiełka zaprowadziłem Panią Karoline do wczesniej zarezerwowanego stolika, usiadła ona i ja naprzeciw niej, od razu chciałem cos zamówić do picia, ale nie zdążyłem, bo moja Żona, przepraszam Pani nagle mi przerwała :

- czy pozwoliłam Tobie usiąść?;  zapytała patrząc na mnie tak przenikliwie, że aż sie zawstydziłem

- nie Karolino; odpowiedziałem

- jak do mnie powiedziałeś?

- przepraszam Pani; wyszeptałem

- odpowiedz głośniej i całym zdaniem!

- przepraszam Pani, nie pozwoliłas mi usiąść

- to dlaczego nadal siedzisz, wstań!; powiedziała spokojnie lecz stanowczo

Wstałem pospiesznie.

- a teraz schyl sie i przywitaj sie ze swoja Panią, całujac ja w prawy bucik

Chwilę stałem jak wryty, rozejrzałem się, ale w koncu zrobiłem co kazała.Trwało to może kilkanascie sekund, ale dla mnie ta sytuacja była wiecznością.Po chwili Pani powiedziała łagodnym tonem i z uśmiechem, który trudno mi opisać

- a teraz możesz usiąść i zamówić mi martini z lodem i cytrynką

Drinkowaliśmy, rozmawialismy o róznych sprawach o moich obowiązkach i tym co moze mie w przyszłości czekać.

Po około godzinie Pani poszła sama na parkiet tańczyc, ja obserwowałem ją z uwielbieniem, a szczególnie jak zaczeła tańczyc bardzo erotycznie z dwoma innymi kobietami, które także tańczyły.

Zaczęły także rozmawiac w tańcu.Po kilkunastu utworach Pani wróciła do mnie i oznajmiła.

- za jakis czas dosiądą się do mnie te dwie dziewczyny, w tym momencie wstaniesz i zapytasz się mnie na głos czy pozwalam ci pójść do pokoju, aby przygotowac się na godne mnie przyjecie. Potem pójdziesz do pokoju otworzysz moją walizke, przygotujesz wszystkie moje zabawki, ładnie się umyjesz i będziesz czekał na mnie w pozycji i stroju w jakim powinien byc niewolnik!

- tak jest Pani odpowiedziałem

Po kilkunastu minutach stało się tak jak powiedziała. Podeszły dwie dziewczyny, myśle, że około 23-26 lat, a ja postapiłem tak jak rozkazała mi wczesniej Pani. One spojrzały na mnie i usmiechnęły sie pod nosem, a ja poszedłem do pokoju.

Gdy wszedłem zacząłem pospiesznie wszystko przygotowywać, tak jak mi rozkazała Pani, jednoczesnie zastanawiając się co mnie czeka, gdy ona przyjdzie.

Gdy wszystko przygotowałem, a w Jej torbie był bacik, kolekcja sznurów, klamerki, igiełki, dyby na usta, obroże na szyję, ręce i nogi, kilkunastocentymetrowy patyk i inne dziwne przedmioty, ubrałem sie w obroże i uklęknąłem na ziemi w oczekiwaniu na przyjście mojej boskiej Pani.

Gdy spojrzałem na zegarek była 1,20 w nocy 29 września, jak na ironię w dniu moich imienin.

Wtedy tez przypomniałem sobie słowa Pani sprzed tygodnia : "na twoje przyszłe imieninki przygotuje dla ciebie prezencik jakiego jeszcze nie miałeś". Zacząłem sie zastanawiać co tez mogła wymyslić, gdy usłyszałem stukot bucików oraz głośny smiech dochodzący z korytarza.

Po chwili drzwi sie uchyliły

 

 

cdn.

 

 

Naprawde oddany mąż, a właściwie niewolnik swojej Żony

 

Żona - tortura ostateczna

 

 

Klęczałem już przy drzwiach by odpowiednio powitać Panią. Nagle usłyszałem stukot obcasów. Od razu wiedziałem, że nie jest sama, słychać było jeszcze dwie pary innych bucików na wysokim obcasie. Otworzyłem drzwi i ujrzałem swoją Panią a obok niej dwie inne kobiety.W tym momencie cofnąłem się i stanąłem "jak wryty", nie mogąc uwierzyc, że moja Pani nie jest sama.

Z lewej strony stała, piękna i wysoka blondynka w gustownych drogich ciuchach. Uśmiechnęła się patrząc na mnie. Po prawej stronie Pani stała szczupła brunetka, w wyzywającym ubraniu. Śliczna, choć nie tak jak moja Pani. Jej wzrok był złowrogi i przenikliwy.

Od razu je poznałem, to były te dwie kobiety, które moja Pani poznała kilka godzin wczesniej na parkiecie klubu hotelowego

 

W jednej sekundzie przypomniałem sobie także, o "kontrakcie niewolniczym", który podpisałem swojej Żonie oraz jej obietnicy, że na moje imieniny przygotuje dla mnie coś specjalnego, takiego że, od tego dnia moje życie zmieni się na zawsze.

Niby tego zawsze chciałem, także być w takiej sytuacji jak teraz, ale tak naprawde nigdy w to do końcu nie wierzyłem. Teraz jednak gdy to sie stało, zdałem sobie sprawę, że moja Żona będzie już do końca moich dni prawdziwą Panią i Właścicielką.

 

 - Co ty sobie myślisz , miałeś być na kolanach! - Krzyknęła ostro Pani podchodząc do mnie - Od kiedy to psu wolno stać gdy Pani wchodzi?

Gdy Pani to powiedziała pozostałe dwie kobiety zaczęły się śmiać. Zarówno one jak i moja Pani były mocno "wstawione" przez co, gdy pomyślałem co w tej sytuacji może mnie teraz czekac, mój strach jeszcze sie zwiększył.

- Kara cię nie minie. Dzisiejszy dzień zapamiętasz do końca życia... o ile przeżyjesz - syknęła.

Padłem wtedy do nóg Pani i ucałowałem Je.

- Witaj piesku - powiedziała Pani po dłuższej chwili. - To moje przyjaciółki, Anielica o blond włosach i Diablica w kruczoczarnych. Przywitaj się z nimi tak jak ze Mną i bądź im posłuszny przez cały wieczór. Nie będzie ci łatwo. Postanowiłam pokazać im jak tresuję swojego pieska, początkowo nie wierzyły w to co mówie, ale jak im pokazałam "kontrakt niewolniczy", który wczoraj podpisałeś cała ta sytuacja tak je zainteresowała, że oto tu są. W zwiazku z tym, jeżeli się nie popiszesz czeka cię kara najgorsza z możliwych. Przejdziesz na własność którejś z nich, a tego bys chyba nie chciał?

- nie Pani - powiedziałem błagalnym tonem.

 

Nie mogłem do tego dopuścić. Nie chciałem służyć nikomu innemu niż moja Pani. Nie potrafiłbym żyć bez Niej. Podczołgałem się do nóg blondynki i ucałowałem jej buciki po czym je zdjąłem. Chciałem to samo zrobić ze szpileczkami Diablicy, ale ta nagle stanęła mi na dłoni tak, że obcas wbił mi się w ciało prawie do kości. Pisnąłem z bólu.

- Nie potrzebujesz łapek kundlu, zdejmuj zębami - zaśmiała się pokazując na buciki.

Zdjąłem jej bucik z lewej nóżki, ale gdy zabrałem się za drugi kopnęła mnie czubkiem buta w twarz. Poczułem, że rozcieła mi policzek.

- Delikatny coś ten twój kundel, Karolino - zaśmiała się złośliwie Diablica.

Wszystkie trzy udały się do drugiego pokoju i wygodnie rozsiadły się na kanapie. Oglądały swoje stopy. Wiedziałem co zaraz mnie czeka. Ich stópki były mocno zabrudzone. Nie czekając na komendę podczołgałem się do stóp Pani i zacząłem je lizać.

- Grzeczny jest ten twój psiak. Wie co robić nawet bez rozkazu - skwitowała Anielska blondynka zwracając się do Pani.

Wylizałem do czysta stópki mojej Pani tak, że wyglądały jakby właśnie wyszła z kąpieli. Kiedy to zrobiłem pokazała mi palcem na blondynkę. Miała ładne stopy, choć zupełnie inne niż Pani. Język mi zdrętwiał od ich lizania, ale było mi przyjemnie. Obawiałem się raczej co wymyśli Diablica, która cały czas patrzyła na mnie z pogardą.

- Jestem usatysfakcjonowana - powiedziała Anielska blondynka. - Punkt dla twojego pieska.

- Nie tak szybko - wycedziła przez zęby Diablica, pokazując na swoje stopy.

Posłusznie uklęknąłem i podniosłem jej stopę do ust. Zacząłem lizać jej kształtne pięty. Stopy Diablicy prawie dorównywały stópkom mojej Pani. Były szczupłe i kobiece. Idealne paznokcie, żadnych odcisków.

- Dokładnie, miejsce przy miejscu - komentowała złośliwie kopiąc mnie co chwila w twarz.

Kiedy skończyłem rzuciła tylko "może być" i zażądała, bym przyniósł jej drinka. Spojrzałem na Panią, która pokazała mi skinieniem ręki bym słuchał poleceń Jej koleżanki. Czułem, że coś planuje. Podałem wszystkim trzem drinki i klęknąłem u ich stóp, by posłużyć jako stolik. Bałem się bo wiedziałem, że im więcej alkoholu wypiją tym będą okrutniejsze wobec mnie. Nie myliłem się. Po drugiej kolejce martini, Pani kazała mi przynieść z korytarza ich buty i założyć im na nogi.

- Teraz zagramy w jedną z moich gier - powiedziała Pani. - Piesek będzie całował buciki, ale jeżeli dotknie czegokolwiek innego niż but dostaje kopniaka. Jeżeli pomyli się trzy razy u którejkolwiek z was możecie go podeptać tymi szpilkami.

Uśmiech przebiegł po twarzy Diablicy. Pani kazała mi zacząć od Anielicy. Wycałowałem jej czerwone pantofelki nie otrzymując kopniaków, bo siedziała spokojnie i nie ruszała się. Chyba nie chciała mi robić krzywdy.

Z bucikami Pani nie poszło już tak dobrze. Wierzgała nóżkami i kopniaki raz po raz spadały na moja twarz i głowę. Czułem jak rosną mi siniaki. W końcu Pani zgodnie z zasadami gry kazała mi się położyć i zaczęła deptać mnie obcasami po całym ciele. Ostre szpilki wbijały się zadając ogromny ból choć była leciutka. Byłem jednak przyzwyczajony, bo "trampling" był jednym z motywów, które juz wczesniej wypróbowała na mnie moja Pani.

Kiedy zeszła ze mnie pokazała mi na buciki Diablicy. Przez twarz brunetki przemkną złowrogi uśmiech. Nie sposób było utrafić w jej buciki. Każda próba kończyła się bolesnym kopniakiem. Zaliczyłem chyba trzy albo cztery deptania. Koniecznie chciała udowodnić Pani, że jest lepsza od niej, ale mimo wszystko brak jej było takiego stylu i charyzmy jaką miała moja Pani. W każdym razie całe ciało bolało od ran po obcasach.

- Ciekawe jak długo wytrzyma - zwróciła się do Pani, pokazując na mnie.

- Jest dobrym pieskiem. Nie myśl, że mnie czymś zaskoczysz, mała - powiedziała Pani wyraźnie zdenerwowana tym, że Diablica próbuje rzucić Jej wyzwanie. - Patrz co Ja z nim zrobię.

To mówiąc schyliła się do mnie tak, że nasze twarze były na tej samej wysokości i nagle splunęła mi alkoholem prosto w twarz, a że była lekko porozcinana to zapiekło potwornie, ale nawet nie pisnąłem.

- Mogę z nim zrobić wszystko, Diabliczko, wszystko - syknęła Pani do wyraźnie zaskoczonej czarnuli.

- Gdzie jest popielniczka? - spytała nagle blondynka, kończąc papierosa.

- Zgaś na nim. Każ jej zgasić na swoim piesku, Karolino, skoro mówisz, że mozna z nim zrobic wwszystko - zaśmiała się Diablica.

- Myślisz że tego nie wytrzyma dla swojej Pani? Sprawdźmy. Zrób to Anieliczko. Zgaś na jego tyłku - odparła bez namysłu Pani.

Anieliczka nie była w stanie tego zrobić i myślałem, że już mi się upiecze, ale Pani wyjęła jej z ręki fajkę i szybkim ruchem wcisnęła ją w mój posladek. Usłyszałem syk, a potem poczułem potworny ból, ale tylko pisnąłem cicho, by sprawić satysfakcję mojej Pani.

Diablica zorientowała się, że nie zaimponuje mojej Pani. Kopnęła mnie wściekle i nalała sobie kolejnego drinka. Miała jednak jeszcze coś w zanadrzu. Chwilę później moja Pani wróciła z toalety wyraźnie wściekła.

- Kto nie spuścił wody - zapytała ostro. - To zresztą nieistotne, bo to ty psie powinieneś chodzić za każdą z nas i pilnować, by woda była spuszczona. Nie ujdzie ci to na sucho.

To mówiąc Pani zaciągnęła mnie za obrożę to toalety i kazała włożyć głowę w muszlę.

- Może jak to wypijesz nauczysz się pilnować swoich obowiązków. Już myślałam, że nie dasz plamy, a jednak. No już, spijaj nasz nektarek - zaśmiała się.

Wypiłem całą zawartość muszli. Potem załatwiły się jeszcze moja Pani i blondynka. Miałem naprawdę dosyć. Lubiłem złoty deszczyk Pani, ale spijanie go od trzech kobiet naraz było lekką przesadą. Oczywiście nie odezwałem się ani słowem. Wypiłem prawie wszystko.

- Dobry piesek choc niegrzeczny nie udało ci sie wypic wszystkiego, wiec czeka cie nastepna kara.

Kazała mi przełożyc sie przez krzesło, a potem mnie skrępowała swoimi bawełnianymi sznurami

- Teraz od kazdej z nas dostaniesz po 5 batów!

Zacząła moja Pani, a potem piekna blondynka, jakoś nie czułem bólu, bo nie uderzały zbyt mocno.Jednak, gdy podeszła Diablica zacząłem sie bać, bo wiedziałem, że nie popuści, by udowodnic coś mojej Pani.Przy trzecim bacie poczułem już straszny ból, a po piatym wydawało mi sie, że nie wytrzymam, ale nie pisnąłem ani słowa, tak jak nakazała mi moja Pani.

Myslałem już, że to koniec, gdy Diablica powiedziała do mojej Pani.

- Widzę, że Twój piesek jest wytrzymały, ale co to jest 15 batów. Jak jeszcze wytrzyma 10 i nie piśnie to uznam, ze miałas racje, ze dla Ciebie zrobi wszystko.Moja Pani zastanowiła się chwilę, spojrzała mi wymownie w oczy i pomimo mojego przerażenia, powiedziała.

- Zgoda, zaczynaj!

Niestety przy siódmym uderzeniu pisnąłem cicho, a przy następnych już niemal zacząłem krzyczeć.

Wtedy to blondynka odezwała się do mojej Pani.

- Ok, wystarczy i tak długo wytrzymał, jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak go wychowałaś.

Było już dobrze po północy, może nawet dochodziła trzecia nad ranem i myslałem, że po tej deklaracji moje tortury się, skończą kiedy jednak Diablica powiedziała do mojej Pani.

- Dla mnie nie starczy, nie wytrzymał bez piśnięcia, jeśli zgodzisz sie jeszcze zrobic z nim to co Tobie zaproponuję to przyznam Tobie racje, że masz naprawdę wychowanego psa!

- Dobrze mów.

Przeszły do drugiego pokoju, aby posłuchać jaki pomysł zrodził sie w diabelskiej główce czarnuli.

Gdy wróciły po około 15 minutach, moja Pani spojrzała mi głęboko w oczy, tak że, wydawało mi się, że ma nawet łzy w oczach i powiedziała.

- To będzie ostatnia tortura dzisiejszego wieczoru, muszę cie uprzedzić, że jeszcze takiej nie przeżyłeś i będzie dla ciebie tak bolesna jak nigdy dotąd, ale jeśli to wytrzymasz i przeżyjesz, to bedziesz mógł na zawsze być godnym swojej Pani. Pomimo, że podpisałeś kontrakt, gdzie zgadzasz się na wszystko to jednak cie zapytam, czy zgadzasz się.Uprzedzam jednak, że jeśli tego nie zrobisz już nigdy nie bedę miała do ciebie szacunku.Nie bedziesz mógł nazywac mnie swoją Panią.Tak więc?

Po chwili poleciały mi łzy i powiedziałem.

- Pani zgadzam się, jesteś dla mnie wszystkim.

- W takim razie połóz się plecami na łózku - powiedziała łagodnym, lecz stanowczym głosem.

Zrobiłem co kazała.Potem rozciągnęła mnie na dużym łożu małżeńskim ( co za ironia z ta nazwą ), tłumacząc mi, że musi mnie tak związąć i unieruchomić, abym nie miał możliwości ruchu, bo to może być dla mnie niebezpieczne.Zużyła prawie wszystkie liny jakie miała, unieruchamiając mi także głowę.Ja w tym czasie przyglądałem sie im co ze mną robią i płynęły mi łzy jak małemu, bezbronnemu chłopczykowi.

Kiedy już mnie unieruchomiły, moja Pani podeszła do mnie pogłaskała mnie po głowie i policzkach jednoczesnie ocerajac moje łzy i powiedziała.

- To naprawdę straszne co ci zrobimy, ale wiedz, że bardzo cię kocham i robię to w imię naszej miłości.Miłości Pani do niewolnika i niewolnika do Pani.Teraz jeszcze zasłonie tobie oczy i zaknebluje usta, abyś nie obudził całego hotelu.

Nim chciałbym zdążyć jeszcze cos powiedzieć, zrobiła to co zapowiedziała.

W tym momencie nie czułem już bólu wywołanego chłostą i deptaniem, ale tyko ogromny strach i bicie serca.

Czułem jeszcze coś innego podniecenie i straszna miłość do swojej Pani.Nie wiem jak tak mogło byc, ale tak właśnie sie czułem.

- Moje Panie, jesteście gotowe - spytała moja Pani.

- Oczywiście - odpowiedziała Diablica.

- To zaczynamy ostatni akt dzisiejszej zabawy.

Ja nie mogąc się w żaden sposób ruszyć poczułem nagle, jak któras z nich chwyta mojego członka i jądra i zaczyna go obwiązywać.Ścisnęły go i jadra tak mocno, ze gdybym mógł krzyczeć to pewnie wył bym z bólu.Potem linkami powiazały go tak, że czułem, że stoi sztywno i prawie idealnie prosto.

- O, jak sie podniecił piesek, powiedziała wyrażnie rozbawiona Diablica.

Nastepnie poczułem jak coś, pewnie igły, przebijają mi jeden, a potem drugi sutek.Cały czas słyszałem dodatkowo jak szeptaja coś do siebie i kładą na stoliku coraz to nowe przyrządy.

Słyszałem ich dzwięk i to było potworne.Nagle poczułem jak coś jest mi wpychane do ceki moczowej.Był to pewnie rodzaj sztywnego bolca.Wchodził ciężko, ale jednak wszedł na gębokość kilkunastu centymetrów.Ból, jaki odczuwałem był coraz bardziej nie do zniesienia, ale ciągle jeszcze byłem przytomny, aż do chwili gdy poczułem jak to cos co mam w cewce się rozgrzewa.

Nie pamietam co jeszcze ze mna robiły bo w pewnym momencie chyba zemdlałem.

Po jakimś czasie ocknąłem sie na nowo czując jak wstrząsają mną jakieś impulsy.Tak to był generator impulsów elektrycznych, który kiedyś kupiłem swojej Pani, ale nigdy dotąd nie odwarzylismy sie go wypróbować.

Poczułem jak prad przeszywa prawie całe moje ciało, a głównie okolice sutek i jąder gdzie elektrody były przyczepione.

Ból znowu stał sie przerazliwy, ale to nie był jeszcze koniec.Po chwili Pani przestała i powiedziała.

- Teraz masz "wystrzelić" spermą, bo tak chca moje koleżanki. Jak dolicze do dziesięciu masz to zrobić.

Wyjęła mi bolec z cewki moczowej i zaczęła mi masować członka i jądra jednoczesnie licząc.

- jeden, dwa, trzy...

Gdy doliczyła do siedmiu byłem tak podniecony, że omało nie wystrzeliłem, wytrzymałem jednak do końca i gdy moja Pani powiedziała.

- dziesięćććććć!

Wystrzeliłem jak nigdy dotąd.

- Dobry piesek powiedziała Pani. A teraz rozknebluję Tobie usta, tylko nie krzycz bo cię naprawdę uszkodzimy.

Zrobiła to, a ja ciężko dysząc nie wiedziałem co dalej.

- Otwórz szeroko usta. Strasznie chce mi sie kupkę, a do łazienki chyba za daleko. Co dziewczyny?

- Jasne nasraj mu do twarzy, a potem niech to zje, skoro jest Tobie tak oddany - powiedziała Diablica.

- Słyszałeś ten dobry pomysł. Otwieraj usta szerzej i masz to zjeść, zrozumiano?!

- Tak Pani - powiedziałem ze łzami w oczach.

Zrobiła to co powiedziała, a potem zakleiła mi usta taśmą.

- Teraz czeka cie jeszcze ostatnia tortura, jak ja wytrzymasz damy ci spokój.

Ucieszyłem sie, że to juz prawie koniec, ale na krótko, gdy powiedziała co to ma byc.

- Rozwiążcie mu opaske na oczach, chciałabym, aby to widział.

Blondynka zdjęła mi przepaske z oczu i wtedy mogłem zobaczyc jak trzy piekne kobiety stoją na mnie z dziwnym usmieszkiem i władczym wzrokiem.

- Spójrz na to powiedziała moja Pani.

Trzymała w reku gwóżdż, deskę i nozyczki.

- Każda z nas wykona jedna czynność. Aniołeczek podsunie ci pod jąderka deseczkę, Diabliczka, tak jak chciała wbije ci ten gwóżdż w jądro, a ja na końcu je utnę, bo do niczego się nie przyda.

Gdy to usłyszałem, próbowałem się oswobodzić, bo tego bym chyba nie przetrzymał. Nie mogłem jednak i gdy Pani powiedziała.

- Nie wierć się! Dziewczyny zaczynamy!

Zemdlałem, tym razem ze strachu po raz drugi.

 

 

Obudziłem się póżnym rankiem, około 10.

Wszystko bolało mnie i piekło, byłem jednak rozwiazany.Pierwsze co sprawdziłem to czy mam swoje "klejnoty".

Chociaż bolały to były na szczęście całe.Wynikało z tego, ze na szczęście nie zrealizowały swojego ostatniego pomysłu.

Jednak pomimo tego wszystkiego co przeżyłem w tę noc, czułem się jak w niebie. Upokorzony i zniewolony do granic możliwości. Nie obchodziły mnie Anielica i Diablica. Cierpiałem dla mojej Pani, by Ona mogła się dobrze bawić i czuć się dumna ze mnie, jako najwspanialsza Domina na świecie. Jak Królowa. Bogini. Wiedziałem, że jest zadowolona i to rekompensowało mi każdy ból. W końcu po to zostałem stworzony. By dla Niej żyć, cierpieć i Jej służyć. Leżałem na łóżku i rozkoszowałem się świadomością, że to właśnie mnie spotkało szczęście bycia Jej niewolnikiem. Minęła tak z pół godziny, Pani nie było.

Nagle usłyszałem otwierające się drzwi, a potem ujrzałem ją, jak zwykle piekną moja Bogini.

Podeszła do mnie, pogłaskała mnie po głowie i z uśmiechem powiedziała.

- Jestem z ciebie dumna.Przyniosłam nam też śniadanie, abyśmy mogli je razem zjeść.

 

A stało sie to na przełomie dni z 28 na 29 wrzesnia 2007r.

Od tej też chwili stałem się prawdziwym niewolnikiem i własnością swojej Żony, Pani, której udowodniłem, że dla niej zrobie wszystko, łącznie z poswięceniem swojego życia.

 

koniec!

 

 

Naprawde oddany mąż, a właściwie niewolnik swojej Żony

 

           


Odsłony: 9635
Komentarze (0)add
Musisz sie zalogowac aby dodac komentarz, zarejestruj sie jesli jeszcze nie masz konta

busy

Losowo wybrane anonse

noimage
Fetysz Nylonowych kurtek puchowych i śpiworów
(Anonse BDSM / Switch)
piątek, 05 czerwca 2015
noimage
Panie chetne na rimming i piss 18-47 lat
(Anonse BDSM / Osoba uległa)
czwartek, 04 czerwca 2015
noimage
Poszukuje Dominy
(Anonse Towarzyskie / Szukam Kobiety)
wtorek, 10 lutego 2015
noimage
Master
(Anonse BDSM / Domina/Master)
wtorek, 23 czerwca 2015